Ads Area

Fibabank Hızlı Kart sahipleri 300 TL’ye varan hediye kazanıyor

Müşterilerinin ihtiyaç duydukları her an ve her yerde yanında olan Fibabanka, dijital banka kartı Hızlı Kart’ın 1. yıl dönümüne özel hazırlanan kampanya kapsamında 300 TL’ye varan hediye sunuyor. 
 

Teknolojik alt yapısı ile müşterilerine ve sektöre değer katan Fibabanka, internet, mobil ve telefon/posta alışverişlerinde güvenle kullanılan dijital banka kartı Hızlı Kart’ın 1. yıl dönümüne özel bir kampanya düzenliyor.  
 


Hızlı Kart sahipleri 300 TL’ye varan hediye kazanıyor  
Fibabanka Mobil bankacılık uygulaması üzerinden kampanyaya katılan Hızlı Kart sahipleri, 30 Haziran 2022 tarihine kadar yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerinde, toplamda 300 TL’ye varan hediye kazanma şansı yakalıyor. Hediye tutarı harcama miktarına göre belirleniyor. 
 
Bu doğrultuda; 
500 TL - 1.999 TL’de 50 TL,
2.000 TL - 2.999 TL’de 75 TL, 
3.000 TL - 3.999 TL’de 100 TL, 
4.000 TL - 4.999 TL’de 200 TL, 
5.000 TL ve üzerindeki harcamalarda ise 300 TL hediye veriliyor. 
 
Bir kişi toplamda en fazla 300 TL hediye kazanabilirken; ATM’lerden yapılacak para çekme, para yatırma, nakit avans ve bakiye sorgulama işlemleri kampanyaya dahil edilmiyor. 
 
Kazanılan hediye TL’ler ise, 6 Temmuz 2022 tarihinde Hızlı Kart sahiplerine ödeniyor. Kullanıcılar, Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarından Hızlı Kart oluşturarak, kartlarını anında kullanmaya başlayabiliyor. 
 
 Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu: “Fibabanka Hızlı Kart’ın ilk yıl dönümünü keyifli bir kampanya ile kutluyoruz. Müşteri odaklılık yaklaşımımızla hayata geçirdiğimiz bu kampanya ile müşterilerimize 300 TL’ye kadar hediye veriyoruz. 
 
Böylelikle Hızlı Kart sahiplerinin günlük ihtiyaçlarına destek olurken, alışverişlerini daha keyifli hale getiriyoruz. Hızlı Kart’ın bir senelik performansına bakacak olursak; 650 bin karta ulaşıp, 150 milyon TL’lik POS cirosuna yaklaştık. 
 
Güvenli kullanım için hızlı ve kolay dijital kart oluşturulması ve online harcamalara yönelik kampanyaların da etkisiyle Hızlı Kart’ın sanal ciro payı toplam Hızlı Kart harcamaları içerisinde yüzde 25’lere ulaştı. Artan dijital alışverişlerle birlikte bir yılda kişi başı 1.000 TL’ye varan indirim sağladık. 
 
Yanı sıra Fibabanka’da birikimi olan ve bu birikimi Kiraz Hesap’ta değerlendirmek isteyen kart sahiplerine artı 2’ye varan ekstra faiz oranı verdik. Fibabanka olarak, müşterilerimizin günlük hayatlarına dokunup onlara daha fazla imkân sağlamaya devam ediyoruz.”

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area