Ads Area

120 bin dolar ödül havuzuna sahip Honor Talents Global Design Awards 2022 başladı

HONOR’un her yıl düzenlediği tasarım yarışması, akıllı telefonlardaki kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı kişilerin yeteneklerini değerlendirmeyi hedefliyor. 
 

Küresel akıllı cihaz üreticisi HONOR, her yıl düzenlediği tasarım yarışması HONOR Talents Global Design Awards 2022'nin başladığını duyurdu.  
120 bin dolarlık ödül havuzu ve dünyanın en önde gelen sanatçıları ile endüstri uzmanlarından oluşan bir jüriye sahip olan yarışma süreci 7 Ekim 2022’e kadar devam edecek. 
 
HONOR CEO'su George Zhao, “HONOR Talents Global Design Awards, kullanıcıların yeteneklerini ve yaratıcılıklarını sergilemeleri için harika bir yarışma. 
 
Kullanıcı deneyiminden endüstriyel tasarıma kadar bize gönderilen tüm eserler, küresel izleyicilere ulaşacak ve HONOR akıllı telefonların sunduğu deneyimleri zenginleştirecek” dedi. 
 
 İlk olarak 2020 yılında başlayan HONOR Talents Global Design Awards, başlangıcından bu yana 40'tan fazla ülkedeki katılımcılardan toplam 6 binden fazla başvuru aldı. 
 
HONOR, geçtiğimiz yıl kazanan eserleri Pekin, Şanghay, Guangzhou, Chengdu ve Xiamen gibi farklı Çin şehirlerinde sergileyerek bölgedeki tüketiciler için iddialı bir sanat deneyimi yaşattı.  
 
Cazip Ödüllü Yeni Kategoriler 

HONOR Talents Global Design Awards 2022 sanat ve teknoloji arasındaki ilişkiyi vurgulamak için iki grupta ve altı kategoride başvuruları kabul ediyor. 

 
Katılımcılar, Yapay Zeka Etkileşimli Sanat Eserlerini ve Sanat Kurulumlarını, Dijital Sanat kategorisinde gönderebilirler. H
 
ONOR, Grafik Tasarım için Duvar Kağıtları, Katlanabilir Duvar Kağıtları, Saatler ve Açık Tasarımlar arasında değişen başvuruları da kabul ediyor. 
 
HONOR Talents Global Design Awards 2022, yaklaşık 120 bin dolar ve toplam 77 ödül sunmanın yanı sıra, kazanan çalışmaları HONOR küresel lansman etkinliklerinde fiziksel ürünler şeklinde sergileme fırsatı da sunuyor. 
 
Ayrıca, kazananlar katılımcılar HONOR ile 100'ün üzerinde ana akım medya kuruluşu arasındaki ortaklıklar aracılığıyla sürekli kazanmaya devam edecek. 
 
Yarışmanın küresel şampiyonu ayrıca yaklaşık 10 bin dolar tutarında nakit para ödülü alma hakkına kavuşacak. 
 
 HONOR Talents Global Design Awards 2022 başvuruları devam ediyor. Yarışma hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.hihonor.com/honor-talents/en adresini ziyaret edin.  
 
Sektör Profesyonellerinden Oluşan Seçkin Jüri 
Küresel tasarım yarışmaları için yeni bir ölçüt belirleyen HONOR, dünyaca ünlü sanatçıları ve bu alandaki uzmanları HONOR Talents Global Design Awards 2022'nin jüri heyetine davet etti. 
 
Yarışmanın jürisinde, Pekin Kış Olimpiyatları maskotu Bing Dwen Dwen'in baş tasarımcısı Prof. Cao Xue, Çin Merkez Güzel Sanatlar Akademisi'nden ve aynı zamanda Kentsel Tasarım Okulu'nun dekanı olan Prof. Ma Juncheng, öncü AR (Arttırılmış Gerçeklik) sanatçısı Yunuen Esparza, ünlü dijital sanat stüdyosu Onformative'in kurucu ortağı ve yaratıcı lideri Cedric Kiefer, uluslararası üne sahip sanatçı Prof. Xiao Hui Wang ve G20 Hangzhou Zirvesi'nin logosunu tasarlayan Çin Sanat Akademisi'nden Prof. Yuan Youmin yer alıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area