Ads Area

Anker MagGo’nun MagSafe uyumlu yeni ürünleriyle tanışmaya hazır olun

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, şarj cihazları ve telefon aksesuarlarında beklentileri aşmaya devam ediyor. 
 

iPhone şarjlarına yeni bir soluk getiren MagSafe ile uyumlu Anker’in MagGo serisi yeni ürünleri Türkiye’de satışa sunuldu. 
 
Anker 623 MagGo Manyetik Kablosuz Şarj Aleti ve MagGo Manyetik Telefon Tutucu kullanıcılarla buluşuyor. Her bütçeye uygun ürünler piyasaya sunmaya devam eden Anker, ününe ün katan şarj cihazları alanında ezberleri bozmaya ve hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. 


 
Apple sertifikalı MagSafe aksesuarlarına farklı alternatifler arayanlar için ürünler geliştiren Anker MagGo serisi, şimdi de iPhone 12 veya 13’ü kablosuz olarak şarj etmenin ötesine geçen yeni ürünleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanmayı hedefliyor. 
 
Hareket halinde kullanıma uygun, rahat ve güvenilir yeni ürünler farklı renk alternatifleriyle kullanıcılarla buluşuyor. 
 
AirPods, iPhone 12 ve iPhone 13 ile uyumlu Anker 623 MagGo Manyetik Kablosuz Şarj Aleti hareketli başlığı, çok fonksiyonlu tabanı ve 2 güç bir arada özellikleriyle beğenileri toplamaya hazır durumda. 
 
Anker 610 MagGo Telefon Yüzüğü, Manyetik Telefon Tutucu ise 4 iPhone 12 eşdeğerinde olan 800 grama kadar ağırlık taşıyabilen süper güçlü ultra hafif bir aksesuar olarak Türkiye’de satışa sunuldu.  
Küçük, güçlü ve güvenli 
Uzun toplantılar ve telefon görüşmeleri telefonları elde tutma işini zorlaştırıyor. Ancak Anker 623 MagGo Manyetik Kablosuz Şarj Aleti kullanıcılarını bu zahmetten kurtararak hem telefon tutucu hem de şarj ünitesi görevini üstlenebiliyor. 
 
Hareketli başlığı sayesinde 60 dereceye kadar geniş bir açı sunan cihaz, iPhone şarj olurken yatay ve dikey olarak kullanmaya olanak sağlıyor. 
 
iPhone 12 ve 13’lere ek olarak kulak içi kulaklıklarınızı da tek bir yerden aynı anda şarj etmeye olanak tanıyan şarj cihazı, 20 W hızlı şarj gücüyle telefonunuzu hızlı şarj ederken bir gazoz kutusundan yüzde 40 daha küçük tasarımıyla alandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. 
 
MultiProtect güvenlik teknolojisiyle tam güvenlik sağlayan şarj aleti, çok fonksiyonlu kaymaz tabanıyla şarj istasyonunu yerinde tutmayı başarırken uyku dostu led göstergesiyle de uykuda kullanıcılarını rahatsız etmeden 3 saniye sonra kapanıyor. 
 
623 MagGo mermer beyazı ve uzay siyahı renk alternatifleriyle, kutudan çıkan 20W USB-C şarj cihazı ve 1 buçuk metrelik C-C şarj kablosuyla kullanıcılarla buluşuyor. 
 
Cihazı daha iyi kavramak için yüzük formunda sunulan Anker 610 MagGo Manyetik Telefon Tutucu ise her iki yönde çalışan yapısıyla kolayca 360 derece döndürülebiliyor ve 125 dereceye kadar çevrilebiliyor. 
 
Güçlü manyetik tutuşuyla da iPhone 12 ve iPhone 13’e sıkıca yapışıyor. 30 gramlık ultra hafif yapısı ve 800 grama kadar ağırlığa kadar taşıyabilmesiyle kullanıcılarının favorisi olmaya aday. Anker 610 MagGo Manyetik Telefon Tutucu beyaz, mavi ve siyah seçenekleriyle kullanıcılarla buluşuyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area