Ads Area

Yeni Samsung Galaxy A33 5G ve A53 5G’ye 1000 TL ’ye varan indirim fırsatı

Samsung’dan yeni Galaxy A33 5G ve A53 5G’ye lansmana özel sırasıyla 1000 TL ve 500 TL’ye varan indirimle sahip olma fırsatı! 


Samsung, yepyeni 5nm işlemciyle güçlendirilen yeni Galaxy A53 5G ve A33 5G’e sahip olmak isteyen müşteriler için lansman dönemine özel kaçırılmayacak ‘Büyük Değişim Kampanyası’nı duyurdu. 
 


15 Nisan Cuma gününe kadar devam edecek kampanya kapsamında; eski telefonunu getirenlere en son Galaxy inovasyonları ile mükemmel bir mobil deneyimi bir arada sunan yeni Galaxy A53’e 1000 TL, A33’e ise 500 TL tutarında indirimle sahip olma fırsatı sağlıyor. 
 
Samsung, Galaxy’nin özgün yapay zeka (AI) destekli kamerası, yepyeni 5nm işlemcisi, geniş ve akıcı ekranının yanı sıra iki güne kadar devam edebilen pil ömrüyle gelen yeni Galaxy A53 ve A33 için lansman dönemine özel büyük değişim kampanyasını [1]müşterilere sunduğunu duyurdu. 
 
15 Nisan akşamı saat 23:59’a kadar geçerli olacak büyük değişim kampanyası kapsamında; eski telefonunu getiren kullanıcılara yepyeni 5nm işlemciyle güçlendirilen yeni Galaxy A53’ü 1000 TL, A33’ü ise 500 TL tutarında indirimle satın alma imkanı sunuluyor. 
 
Kampanya kapsamında marka fark etmeksizin eski telefonunu getiren kullanıcılar, yeni Galaxy A53’e lansman dönemine özel 1000 TL, A33’e ise 500 TL indirimle sahip oluyor. 
 
Büyük değişim kampanyası, 15 Nisan Cuma gecesi saat 23.59’a kadar Samsung mağazalarında, shop.samsung.com.tr, zincir mağazalar ve yetkili online satış kanalları üzerinden devam ediyor.  
 

Yeni Galaxy A serisi ile her durumda mükemmel çekim performansı  

 
Kullanıcılar, ister içerik oluştururken, ister içeriklerini arkadaşlarıyla paylaşırken Galaxy A53 ve A33 ile Galaxy S serisinin güçlü ve eğlenceli özelliklerinden birçoğuna sahip oluyor. 
 
Gelişmiş, üst düzey bir kamera deneyimi sunan Galaxy A53 5G’nin dörtlü kamera sisteminde kullanılan VDIS (Video Digital Image Stabilisation) teknolojisine sahip 64MP OIS kamerası, en keskin ve net kareleri yakalamayı sağlıyor. 
 
Ayrıca, yüksek çözünürlüklü 32MP ön kamera ise mükemmel selfie’ler çekmeyi ve daha net görüntülü konuşmaları gerçekleştirmeyi sağlıyor. 
 
Yepyeni 5nm işlemciyle güçlendirilen yeni Galaxy A53 ve A33 cihazların yenilikçi yapay zeka destekli kameraları tüm görsellerin düşük ışıkta dahi net bir şekilde görünmesini sağlıyor. 
 
Gelişmiş ‘Gece Modu’, otomatik olarak 12 ayrı görüntüyü sentezliyor, böylece gece fotoğraflarının parlak ve canlı görünmesine imkan sunuyor. 
 
Ayrıca, loş ortamlarda video çekerken de Galaxy A serisinin çerçeve hızı otomatik olarak kendini uyarlayarak parlak ve net videolar elde etmeyi sağlıyor. 
 
Gelişmiş ‘Portre Modu’ ise çift kamera ve güçlü yapay zeka özellikleriyle, hem derinliği hem de çekilen nesnenin ana hatlarını daha doğru bir şekilde yakalamaya yardımcı oluyor.
 
‘Eğlence Modu’ ise kullanıcıların her anını, ultra geniş lense uyumlu şekilde filtre ve efektler kullanarak renklendirmelerine fırsat sunuyor. 
 
Ayrıca, ‘Photo Remaster’ özelliği ideal aydınlatma ve çözünürlük ayarlarını sunarak eski fotoğraflara yeni bir soluk getiriyor. ‘Obje silme’ özelliği ise arka plandaki istenmeyen görüntüleri kolayca ortadan kaldırmayı sağlıyor. 
 
Süper AMOLED ekran ile parlak güneş altında dahi sürükleyici bir deneyim
Eskiden parlak güneş ışınları altında, akıllı telefonların ekranlarını görüntülemek oldukça zor olmaktaydı. Ancak, yeni Galaxy A serisinin akıllı ekran algoritması, ekranın dış mekanda ve güneş ışınları altında dahi ayrıntıları en canlı şekilde göstermesini sağlıyor. 
 
Yeni Galaxy A53 5G'nin geniş 6,5 inçlik[2] Süper AMOLED ekranı, akıcı bir deneyim için 120 Hz yenileme hızı sunarken, Galaxy A33 5G’deki 6 ,4 inç[3] [ek1] boyutundaki Süper AMOLED ekran ise 90 Hz yenileme hızına sahip. 
 
Ayrıca, yeni Galaxy A serisinin iki güne kadar devam edebilen pil ömrü ve 25 W Süper Hızlı Şarj[4] özelliği sayesinde cihazlar görüntüleme, izleme ve diğer her türlü kullanımda çok daha uzun süreli bir kullanım sunuyor.  
 
Şık, dayanıklı, işlevsel ve sürdürülebilir tasarım bir arada 
Yeni Galaxy A serisi şık, işlevsel ve sürdürülebilir niteliklerle tasarlandı. 
 
Cihazın ince çerçevesi pürüzsüz, şık bir görünüm sunarken, ‘Ambient Edge’ tasarımı kamerayı, telefonun gövdesiyle kusursuz bir şekilde birleştiriyor. 
 
Galaxy A53 5G ve A33 5G, Corning® Gorilla® Glass 5 ve IP67[5] su ve toza dayanıklılık özelliğiyle en gelişmiş dayanıklılığı kullanıcılara sunuyor. 
 
[1] Kampanya, 1 Nisan – 15 Nisan 2022 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Türkiye tarafından ithal edilmiş ürünlerde geçerlidir. “Samsung büyük değişim kampanyası” kampanyası Atak Teknolojik Sistemler A.Ş. (Fixpack) ve Easycep Bilisim ve Tic. A.Ş. (Easycep) tarafından yürütülmekte olup Kampanya dahilinde kapsam içi cep telefonu modelleri ve indirim oranları münhasıran Fixpack ve Easycep tarafından eski cep telefonların durumuna göre belirlenmektedir. 
 
Samsung’un kapsam içi eski telefon modellerinin ve indirim oranlarının belirlenmesinde hiçbir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır. 
 
[2] Çapraz olarak ölçüldüğünde, ekran boyutu tam dikdörtgende 6,5 inç ve yuvarlatılmış köşeler için 6,3 inçtir. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha azdır. 
 
[3] Çapraz olarak ölçüldüğünde, ekran boyutu tam dikdörtgende 6,4 inç ve yuvarlatılmış köşeler için 6,2 inçtir. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha azdır.
 
[4] Duvar şarj cihazı ayrı satılır. Yalnızca Samsung tarafından onaylanmış şarj cihazlarını ve kabloları kullanın. Cihazınızın yaralanmasını veya hasar görmesini önlemek için uyumsuz, aşınmış veya hasarlı pilleri, şarj cihazlarını veya kabloları kullanmayın. 25W'a kadar Süper Hızlı Şarjı destekler. 
 
[5] 30 dakikaya kadar, 1 metreye kadar tatlı suda gerçekleştirilmiş test koşullarına dayanmaktadır. Plajlarda, havuzlarda veya sabunlu suların yakınında kullanılması tavsiye edilmez. Yalnızca düşük su basıncına karşı güvenlidir. Kalıntıyı durulayın/ıslandıktan sonra kurutun.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area