Ads Area

XPG PYLON 80 Plus Bronz Sertifikalı güç kaynağının garanti süresini 3 yıldan 5 yıla çıkardı.

Oyuncular, e-sporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, PYLON Güç Kaynağının garanti süresini oyuncuların kullanım ihtiyaçlarını karşılamak ve en iyi kalite ve güvenilirliği sağlamak amacıyla 5 yıla çıkardı.  
 

XPG PYLON Güç Kaynağı XPG PYLON 80 Plus Bronz Sertifikalı güç kaynağı, %89’a varan yüksek verimlilik oranıyla Gold sertifikalı güç kaynaklarına yakın bir performans sunuyor. 
 


Aralıksız olarak 7/24 çalışmak üzere tasarlanan XPG PYLON farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 450W, 550W, 650W ve 750W olarak dört farklı Watt seçeneğiyle geliyor. Tüm modellerde DC-to-DC devre ve %100 + 12V özelliği mevcut. 
 
XPG PYLON Intel ATX Güç Kaynağı Design Rehberi, uyku modu gereksinimlerine uygundur ve daima tutarlı ve verimli bir güç aktarma sistemine sahiptir. 
 
Ürünün 120mm büyüklüğünde Fluid Dynamic Bearing tipteki fanları ise farklı yük seviyeleri altında bile sessiz bir çalışma sunuyor. 
 
Orta ve üst seviye grafik kartlarıyla işlemcileri destekleme kapasitesine sahip olan ürün, kullandığı 105°C Japon malı kapasitörler ile güvenilirlik konusunda da kullanıcılarını memnun edecek kalitede.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area