Ads Area

XPG Oyuncular için GAMER BOOST Performans Takviyesini Duyurdu

Markanın oyuncular için hazırladığı performans takviyesi oyunlardaki performansını geliştirmek isteyen oyunculara yardımcı oluyor 
 

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, oyuncular için hazırladığı XPG GAMER BOOST performans takviyesini duyurdu. 
 


 Oyun sektörü büyüyüp ana akım eğlence sektörünün kayda değer bir parçası haline geldikçe, daha az yetenekli oyuncuların da her oyun türünde başarılı olmasını sağlayacak kaynaklara bir talep oluştu. 
 
Oyuncular için oyunlarda kötü performans göstermekten daha üzücü çok az şey vardır. Bir maçı kaybetmek bile en iyi oyun seansının tadını kaçırabilir. 
 
Özellikle de bilgisayar tarafından kontrol edilen bir karaktere karşı kaybetmek son derece utanç verici olabilir. XPG GAME BOOST tam da bu tarz senaryoların yaşanmaması için geliştirildi. 
 
XPG Ürün Geliştirme Müdürü Luca di Fiore “Her oyuncunun çok caba göstermeden ve antrenman yapmak için uzun süreler harcamadan bir espor şampiyonu gibi hissetmesini istedik. Sonuçta bu insanların eğlenmek için yaptıkları bir şey. Herkes bundan keyif almalı.”
 
 XPG GAMER BOOST oyunculuk becerinizi çok hızlı şekilde üst seviyeye taşıyacak bir takviye. Bir kapsül alıp performansınızı hemen yükseltmek varken neden saatlerce XP toplamaya çalışasınız veya boss’un bir vuruşluk canı kalmışken tekrar tekrar ölesiniz? 
 
GAMER BOOST ile New Game Plus sizin için zor olmaktan çıkacak. XPG, GAMER BOOST ile oyun dünyasını bir anlamda demokratikleştirmiş oldu. 
 
Oyuncular artık Dark Souls benzeri oyunlara kolay mod eklemesi için geliştiricilere yalvarmak zorunda kalmayacaklar. Küçük ama sesi çok çıkan bir azınlık istiyor diye zorlu boss savaşları bir yamayla kolaylaştırılmayacak. 
 
XPG GAMER BOOST geliştiricilerin 20 yılı aşkın süredir yapamadığı şeyi yaparak oyunları herkes için erişilebilir ve eğlenceli kıldı. Bir kapsül ile oyunculuk becerileriniz anında gelişecek. 
 
Uzun süreli kullanımda ise oyuncular becerilerinin kalıcı şekilde geliştiğini fark edecekler. Hayal kırıklığıyla dolu oyun seansları artık geçmişte kalsın. XPG GAMER BOOST’u bugün deneyin!
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area