Ads Area

Turkcell’liler Ramazan ayında hem kazanıyor hem paylaşıyor

Turkcell’in müşterilerine özel hazırladığı, cep telefonunu salladıkça ödüller kazandıran ‘Salla Kazan’ uygulaması, Ramazan ayında da kazandırmaya devam ediyor. 
 

Salla Kazan Kampanyası’nda 3 Mayıs’a kadar 4 hafta boyunca 4 kere sallama yapan Turkcell’liler, haftalık 2 GB ve 3 yakınıyla paylaşmak üzere günlük 1 GB internet hediyesi kazanıyor. 
 


Turkcell’lilerden büyük ilgi gören ‘Salla Kazan’ uygulaması, Ramazan ayında da hediyeler kazandırıyor. 
 
Dijital Operatör uygulaması içerisinde yer alan Salla Kazan Kampanyası kapsamında Turkcell’liler, 3 Mayıs’a kadar 4 hafta boyunca sallama yaptığı takdirde haftalık 2 GB internetin sahibi oluyor. 
 
4 kere sallama yapan Turkcell müşterileri, ayrıca 3 yakınıyla paylaşmak üzere günlük 1 GB internet hediyesi de kazanıyor. 
 
Turkcell’liler, haftalık 2 GB hediyesini ve sevdikleriyle paylaşabilecekleri 1 GB interneti, Dijital Operatör içerisinde, hediye ikonuna basıldığı zaman açılan Hediye Havuzu sayfasından aktifleyebiliyor. 
 
Paylaşım için, müşterilerin hediyelerini göndermek istedikleri yakınlarının Turkcell’li olması yeterli oluyor. Kazanılan ve hediye edilen hakların aktif edilmesi için son tarih ise 4 Mayıs.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area