Ads Area

Saatlerce Mobil ve PC Oyun Keyfi Sunan HyperX Clutch Kablosuz Satışa Çıkıyor

HP Inc.'in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri HyperX, mobil oyunlar için kablosuz HyperX ClutchTM kumanda kolunu piyasaya sürdüğünü duyurdu. 
 

HyperX Clutch kablosuz kumanda kolları, mobil oyunlar için gelişmiş kontroller sağlamak üzere tanıdık tam boyutlu standart kumanda düzeni, tutma kolları üzerinde bulunan dokulu yüzeyiyle rahat ve ergonomik bir kullanım sağlar. 
 


HyperX Clutch, Android mobil cihazlarda ve PC ‘de bulunan kumanda destekli oyunlarla uyumludur. HyperX Clutch kumanda, dokulu kumanda kolları ve telefon tutmaktan daha fazla konfor sunan ergonomik tasarımıyla rahat bir oyun deneyimi sağlar. 
 
HyperX Clutch kablosuz oyun kumandası, kullanıcıların Bluetooth1®4.2 veya PC için 2.4 GHz kablosuz alıcı aracılığıyla Android mobil cihazlar için kablosuz desteğe sahip PC ve Android mobil cihazlar arasında geçiş yapmalarını sağlar. 
 
Beraberinde gelen USB-C - USB-A kablosu ile PC bağlantısı sağlayan kablosu, kullanıcıların birden fazla cihaz aracılığıyla bulut paylaşımı üzerinden oyun oynamanın tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlar. 
 
HyperX EMEA İşletme Müdürü Bianca Walter, “Oyun deneyimini yükselten uzun ömürlü ve uygun fiyatlı ürünler için çalışıyoruz.” diyerek; “Yeni piyasaya sürülen HyperX Clutch kablosuz, birden fazla platformda oyun oynayan oyuncular için oyun konforunu artıran ergonomik bir tasarıma sahip.” sözlerine eklemiştir. 
 
HyperX Clutch kablosuz, standart denetleyici düzeni kullanırken, rekabet avantajı için kumandanın üzerinde ek Turbo ve Clear tuşları bulunmaktadır. 
 
HyperX Clutch, tabletler ve telefonlar için bir masaüstü aracı olarak işlev görebilen, 41mm 'den 86mm 'ye kadar olan telefonların güvenli bir şekilde takıldığı telefon klipsi içerir. 
 
Kumanda, daha uzun oyun seansları için tek bir şarjla 19 saate kadar pil ömrü2 sunan dahili 600 mAh şarj edilebilir pil ile donatılmıştır. Mevcut COVID-19 durumu nedeniyle, HyperX ’in bazı ürünlerinde ve nakliyesinde gecikmeler yaşanabilir. 
 
HyperX, bu durumun müşterileri üzerindeki etkiyi en aza indirmek, ürün kullanılabilirliğini ve zamanında teslimat sağlamak için ortaklarıyla mümkün olan her türlü tedbiri almaktadır.  
 
HyperX Clutch Kablosuz Özellikleri 
Parça Numarası 516L8AA Kumanda Özellikleri Bağlantı tipi 2.4GHz kablosuz / Bluetooth / kablolu Uyumluluk Android, PC Pil Özellikleri Pil ömrü 19 saate kadar2 Pil kapasitesi 600mAh  
 
Fiziksel Özellikler 
Uzunluk 110.3mm3 Yükseklik 75.1mm3 Genişlik 155.6mm Mobil klips boyutları 41mm – 86mm Ağırlık (kablosuz) 270g3 
Kablo tipi ve uzunluğu Ayrılabilir USB-C kablosu, 2.95m 
 
1 Bluetooth®, sahibine ait bir ticari markadır ve HP Inc. tarafından lisans altında kullanılmaktadır. 
2 Gerçek pil ömrü kullanıma göre değişir ve zamanla ve kullanıma göre doğal olarak azalacaktır. 
3 Telefon klipsi takılıyken

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area