Ads Area

iPhone için yarı fiyata MagSafe koruyucu kılıf

Dünyanın lider mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, iPhone 12 ve iPhone 13 serisi için özel olarak üretilen yeni MagSafe şeffaf kılıflarla şarj deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyor. 
 

349 TL’den başlayan uygun fiyatları, yüksek malzeme kalitesi ve tutuş performansıyla telefonunuzla bütünleşen MagSafe kılıflar, kablosuz ve özgür şarj fırsatı sunuyor… 
 


 Dünyanın lider mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, yine bir fiyat/performans ürünüyle yüksek teknolojiyi ulaşılabilir fiyata sunuyor.
 
Yeni MagSafe şeffaf telefon kılıflarıyla iPhone 12 ve iPhone 13 serisi kullanıcılarına şarj konusunda bambaşka bir deneyim yaşatıyor. 
 
Apple MagSafe kılıfların yarı fiyatına 349TL-399TL arasında etiketle teknoloji marketlerinde ve mcdodo.com.tr’de satışa sunulan kılıflar, aynı malzeme kalitesini ve laboratuvar testleriyle kanıtlanan yüksek performansı, daha uygun fiyata vadediyor. 
 
İnce, hafif ve kolay kavranan tasarımıyla ekstra koruma sağlayan Mcdodo MagSafe kılıflar, optik olarak şeffaf polikarbon ve esnek malzemelerin karışımından üretildiği için tuşların üzerine tam oturarak rahat bir kullanım sağlıyor. 
 
Hem iç hem dış yüzeyine, çizilmelere dayanıklı kaplama uygulanan kılıflar, zamanla sararmayı önleyecek malzemeden üretiliyor.
 
Üst düzey yapışma ve şarj performansı 
iPhone 13 ile mükemmel bir şekilde hizalanan yerleşik mıknatıslar sayesinde her seferinde inanılmaz kolay takılıyor ve daha hızlı kablosuz şarj imkanı sunuyor. 
 
Sade ve modern tasarımıyla telefonunuzla bütünleşen MagSafe kılıflar; Mcdodo laboratuvarlarında yapılan binlerce testle kanıtlanan üst düzey yapışma ve şarj performansıyla, akıllı ve daha güvenli bir şarj fırsatı sunuyor. 
 
 Mcdodo MagSafe şeffaf kılıflar ve diğer ürünlere; Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinden ulaşabilirsiniz. Mcdodo iPhone 12 MagSafe kılıf: 349 TL Mcdodo iPhone 13 MagSafe kılıf: 399 TL
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area