Ads Area

HUAWEI Ads Nedir?

Kullanıcıların beğenisine sunulduğu ilk günden bu yana kullanıcı deneyimini ön planda tutan Petal Search haber, alışveriş, seyahat ve yerel işletmeler gibi 20’den fazla kategorisi ve zengin içerikleri ile benzersiz bir arama deneyimi sunmaya devam ediyor. 
 

Huawei Türkiye AR-GE Merkezi’nde yer alan Türk mühendislerin önemli bir rol oynadığı ve yazılımından operasyonuna kadar tüm süreçleri Huawei çalışanları tarafından yürütülen bir arama motoru projesi olan Petal Search, kullanıcılarının ve iş birliği gerçekleştirdiği markaların arama deneyimini geliştirmek üzere inovatif yaklaşımlar ve yeniliklerle adından sıkça söz ettiriyor. 
 


Petal Search tarafından düzenlenen ve 26 Nisan Salı günü 14:00’te online gerçekleştirilen “Petal Search Reklam Modelleriyle Yönünüzü Değiştirin!” 
 
webinarına katılan marka ve ajanslar Petal Search ve HUAWEI Ads platformuna ilişkin detaylı bilgiye ulaşmanın yanı sıra markalarının büyümesine hız kazandıracak, platformun sunduğu ek avantajları uzmanlardan dinleme fırsatı yakaladı. 
 
Webinar boyunca, Petal Search İş Geliştirme Müdürü Baturay Pınarlı ve Kıdemli Hesap Yöneticisi Hulusi Kurt tarafından, Huawei kullanıcılarına ulaşılmasını sağlayan HUAWEI Ads paneli, panel içerisinde yer alan farklı kampanya çeşitleri ve kurumları, reklam modelleri ve reklam politikaları hakkında detaylı bilgiler verildi. 
 
HUAWEI Ads Nedir? 
HUAWEI Ads, HUAWEI cihazları için özel olarak tasarlanmış gerçek zamanlı bir pazarlama platformudur ve markaların HUAWEI kullanıcılarına direkt ulaşmaları için yer almaları gereken önemli bir yapıdır. 
 
HUAWEI cihazlarınızın temel algoritma ve mimarisinin entegre edildiği platform, markaların 700 milyonun üzerinde akıllı telefon kullanıcısına sahip küresel bir kitleye benzersiz ve değer odaklı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. 
 
Medya ajanslarına ve uygulama yayıncılarına açılan platformun beta sürümü, programatik teknolojiyi kullanarak markalara reklam gösterimleri için teklif verme olanağı sunuyor. 
 
Platform ayrıca, geliştirici olarak HUAWEI Ads kitini entegre etme ve markaların kendi uygulamalarından ek gelir elde etmesine de olanak tanıyan HUAWEI Ads yayıncı servisini de içeriyor. Yeni Müşterilerinize HUAWEI Ads ile Ulaşın 
 
HUAWEI Ads;  
Huawei Asistan’ı kullanan Huawei cihazlarındaki doğrudan gösterimler, AppGallery’deki yüksek etkileşimli gösterimler, HUAWEI uygulamaları ve binlerce üçüncü taraf uygulamaları ile Petal Search üzerinden erişilebilen çoklu trafik kaynakları gibi çok sayıda yenilikçi reklam seçeneği bir arada sunuyor.  
 
HUAWEI Ads’in sunduğu avantajlar ve teşvikler: 
Deneme programına hak kazanan doğrudan reklam verenlere sunulan ve ücretsiz olarak kullanılabilecek reklam bütçesi, Sertifikalı ajanslar için medya harcamalarında geri ödemeler, Kurulum ve katılım süreci boyunca özel destek, 
 
 Kampanya oluşturma ve optimizasyon konusunda uzman tavsiyesi, Sertifikalı iş ortakları için test aşamasındaki yeni beta ürünlere erişim, Sertifikalı iş ortakları için ek koçluk ve eğitim seansları.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area