Ads Area

Hepsiburadadan Herkese Bir Bilgisayar kampanyası

Hepsiburada, ‘Bilgisayarsız kimse kalmasın’ hedefiyle ayda sadece 329 TL’den başlayan fiyatlarla bilgisayar satışına başladı. 
 

Hepsiburada’nın bilgisayar sahibi olmanın lüks değil ihtiyaç olmasından yola çıkarak sunduğu kampanyanın öncelikli amacı bilgisayarı olmayan hanelere de ulaşarak günümüzün olmazsa olmazı internet ve sosyal medya erişiminden uzak kalmamaları. 


 
Hane halkı internet erişiminin %92’ye ulaştığı Türkiye’de, herkesin uygun fiyat ve koşullarla bilgisayar ihtiyacını kolayca ve zorlanmadan gidermesini amaçlayan Hepsiburada, Intel iş birliğiyle gerçekleştirdiği kampanyayla ayrıca teknoloji meraklıları ve eski bilgisayarını değiştirmeyi düşünenler için de farklı seçenekler sunuyor. 
 
Uygun vade, uygun taksit ve ‘eskisini getir, yenisini götür’ fırsatı 
Hepsiburada’nın Intel iş birliğiyle gerçekleştirdiği ‘Herkese Bir Bilgisayar’ kampanyası, 329 TL’den başlayan aylık taksitlerle, bilgisayarsız kimse kalmaması hedefini taşıyor. 
 
Kampanya dahilinde dileyenler 6 ayrı bankanın sunduğu 12 ay vadeli 329 TL’lik taksit imkanıyla Lenovo Ideapad, aynı vadede 519 TL’lik taksitlerle Asus, 12 ay vade ve 999 TL’lik kaçırılmayacak taksitlerle son teknolojiye sahip Casper Excalibur bilgisayar sahibi olabiliyor. 
 
 Hepsiburada güvencesi ve kalitesiyle, kolayca bu kampanyaya katılarak ihtiyaçlarına ve hayallerine uygun yepyeni bilgisayarlarına sahip olacaklara, ayrıca bir yıllık Microsoft Office uygulaması da hediye ediliyor. 
 
 ‘Türkiye’nin Hepsiburada’sından Herkese Bir Bilgisayar’ kampanyasının sunduğu bir fırsat da, eski bilgisayarlarını yenilemek isteyenlerin ‘Eskisini Getir Yenisini Götür’ hizmetinden faydalanabilecek olmaları.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area