Ads Area

Asus ProArtist Ödülleri’ne başvurular başladı

ASUS’un “Sınırların Ötesini Keşfedin” konseptiyle global çapta hayata geçirdiği ProArtist Ödülleri’ne başvurular başladı. 

 

Yaratıcı olduğunu düşünen herkese kapılarını açan yarışma, fotoğrafçılık, grafik tasarım, film ve animasyon kategorilerinde sınırlarını zorlayanları büyük ödüllerle buluşturuyor. 
 
Katılımcıların, eserlerini dünyaya tanıtma imkanı bulacağı büyük yarışmanın başvuruları 15 Mayıs’a kadar devam edecek. Dünyanın lider bilgisayar üreticisi ASUS, gerçekleştirdiği projelerle yaratıcı endüstrilerin yanında olmaya ve sanata teşvik etmeye devam ediyor. 


 
Geçen yıl hayata geçirdiği Atölye ASUS ile Türkiye’nin genç yeteneklerini destekleyen ASUS, bu kez de ProArt serisi öncülüğünde hayata geçirdiği ProArtist Awards ile yaratıcılıkta sınır tanımayan parlak beyinleri keşfetmeyi hedefliyor. 
 
“Sınırların Ötesini Keşfedin” konseptiyle düzenlenen yarışma, fotoğrafçılık, grafik tasarım, film veya animasyon kategorilerinde hazırlanan en farklı ve en yaratıcı eserleri dünya genelinde oylamaya sunuyor. 
 

10.000 USD ve çok daha fazlasını kazanma şansı 

Dünyanın her yerinden ve her meslekten yeteneğe açık olan yarışma, her kategori birincisini 10.000 ABD doları ile ödüllendirecek.
 
 Finale kalan yarışmacılar, içerik üreticileri için tasarlanan ASUS bilgisayarlar, ASUS projelerinde yer alma, ASUS’un uluslararası sosyal medya hesaplarında eserini dünyaya tanıtma, en büyük stok görüntü platformlarından birine 1 yıllık üyelik hakkı, PANTONE® ve Calibrite ürün paketi ve eserlerinin NFT platformlarında yer almasını isteyenleri teşvik eden çeşitli ödüllerin de sahibi olacak.  
 
Yaratıcı sektörüne yön verenler tarafından değerlendirilecek
Eserler, halk oylamasının yanı sıra, ASUS’un Baş Tasarım Sorumlusu Mitch Yang başta olmak üzere ASUS’un profesyonel ekibi, ArtCenter College of Design temsilcileri, aralarında Adobe Systems Baş Yöneticisi Terry White gibi isimlerin olduğu profesyonel endüstri liderleri ve Görsel Sanatçı Jordi Koalitic ile Dijital Kreatör Arnau Koalitic gibi dünyaca ünlü içerik üreticileri tarafından değerlendirilecek. 
 
Değerlendirmede ise, özgünlük, yaratıcılık, estetik, beceri ve teknik uygulama, konuyla alaka düzeyi kriterleri esas alınacak. ASUS’un global web sitesi üzerinden yapılan yarışma başvuruları, 15 Mayıs 2022’de sona erecek. Kazananlar ise 15 Haziran 2022 tarihinde açıklanacak.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area