Ads Area

Asus ExpertCenter X5 Mini Tower X500 MA ile İşletmelerin tüm ihtiyacı tek cihazda

KOBİ’lerin üretkenliğini artırmak için ExpertCenter X5 Mini Tower X500 MA’yı tasarlayan ASUS, işletmelere hem çok yönlü performans sunuyor hem de zamandan ve maliyetten tasarruf ettiriyor. 

 

İş dünyası hızlı bir değişim içindeyken, rekabet kuralları da teknolojiyle belirleniyor. Şirketler bir adım önde olmak için daha yüksek verimliliğe, veri güvenliğine ve dayanıklılık standartlarına ihtiyaç duyuyor. 
 


2020 yılında girdiği Türkiye kurumsal pazarında büyük başarı yakalayan ASUS, BUSINESS serisiyle şirketlerin tüm dizüstü, masaüstü ve all-in-one (hepsi birarada) bilgisayar ihtiyaçlarını uçtan uca karşılıyor. 
 
Business kategorisinde, dizüstü bilgisayarlardan oyun istasyonlarına, sunuculardan mini PC'lere, anakartlardan monitör ve projeksiyonlara kadar oldukça geniş bir aile yer alıyor. 
 
Bir dizi masaüstü çözümler sunan ExpertCenter serisi ise işletmelerin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış güç merkezleri olarak kabul ediliyor. 
 
Intel Core işlemcilerle güçlendirilen, en yüksek verimlilik göz önünde bulundurularak geliştirilen ExpertCenter serisi, sürdürülebilir büyümeye yeni bir kapı açıyor. 
 
Hızlı, güvenli ve iş odaklı 
Gücüyle ve genişletilebilir performansıyla öne çıkan masaüstü çözümlerden biri de ASUS ExpertCenter X5 Mini Tower X500 MA. X5 Mini Tower, ultra hızlı yanıtlama kabiliyeti sunan, en yeni DDR4 RAM’e sahip AMD Ryzen™ 5000G işlemcilerle destekleniyor. 
 
Aynı zamanda, yüksek kalite görsel işlerde ciddi GPU performansına ihtiyaç duyanlar için profesyonel düzeyde grafik kartlarına da sahip. Cihazda 64 GB’a kadar RAM, GeForce RTX 3060’a kadar NVIDIA® grafikleri, 2 TB’a kadar hard disk ve 2 TB’a kadar sabit disk bulunuyor. 
 
Mini Tower X500MA, tüm ASUS ExpertCenter masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi, akıllı iş odaklı tasarım ayrıntıları sayesinde bilgisayarın performansını zahmetsizce yükseltmeye ve yönetmeye de yardımcı oluyor. 
 
ExpertCenter X5, en zorlu endüstri koşulları düşünülerek, tüm iş kazalarına meydan okuyacak şekilde inşa edildi. MIL-STD-810G ABD askeri standartlarını karşılayan Mini Tower, darbe, titreşim, şok, nem, yüksek ve düşük sıcaklığa karşı dayanıklılık gösteriyor.  
 
Zengin bağlantı portları 
ASUS ExpertCenter masaüstü iş bilgisayarları, çalışanlara maximum rahatlık sunmak için USB 3.2 Gen 2, HDMI, DisplayPort ve VGA bağlantı noktalarıyla donatıldı. 
 
Kurumsal cihazlara kolayca bağlanabilen X5 Mini Tower, tüm iş akışlarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlamak için bir dizi PCI Express yuvası, DVI-D görüntü portları ve Ethernet portuna da sahip. 
 
Zorlu süreçleri basitleştiriyor 
Özellikle KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ExpertCenter masaüstü bilgisayarlar, cihazın yönetimini ve bakımını da daha kolay hale getiriyor. 
 
ASUS yönetim çözümleri, BT uzmanının şirket varlıklarını uzaktan kontrol etmesine ve yönetmesine olanak tanıyarak rutin görevlerin kolaylıkla üstesinden gelmesine yardımcı oluyor. Bu da işletmelerin hem zamandan hem de paradan tasarruf etmesini sağlıyor. 
 
Kullanıcı dostu web tabanlı bir arayüz aracılığıyla uzaktan yönetim, donanım ve yazılım izleme ve görev planlama yeteneğine sahip merkezi bir BT yönetim paketi olan ASUS Kontrol Merkezi sayesinde de sistem yöneticileri şirket varlıklarını tek bir portal üzerinden rahatça yönetebiliyor.  
 
Güç tüketimi daha verimli 
ExpertCenter X5 Mini Tower, boşa harcanan enerjiyi en aza indirmek için yüksek kaliteli kapasitörler kullanan 80 PLUS® Bronz sertifikalı bir güç kaynağına sahip. Daha yüksek verimlilik ve daha düşük ısı üretimi anlamına gelen bu özellik, işletme maliyetlerinde uzun vadeli bir azalma sağlıyor.  
 

Asus ExpertCenter X5 Mini Tower X500 MA Teknik özellikleri

İşlemci: AMD Ryzen™ 5 4600G Processor 3.7 GHz (3M Cache, up to 4.2 GHz, 6 cores) 
RAM: 64 GB Depolama: 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD WİFİ: Wi-Fi 5 (802.11ac)+Bluetooth 5.0 (Dual band) 1*1 
Arka Bağlantı: 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI 2.1b 1x VGA Port 1x DVI-D 1x PS2 3 x Audio jacks 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 
Ön Bağlantı: 1x Headphone 1x MIC in 2x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A Boyut: 16.00 x 29.30 x 35.60 cm Ağırlık: 05.59 kg
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area