Ads Area

Renk değiştirebilen Vivo V23 5G Türkiye’de satışa sunulacak

vivo’nun en yenisi V23 5G ezber bozan tasarımı, yüksek performanslı 5G özelliği ve sektöre yön veren kameraları ile akıllı telefon dünyasında çığır açıyor. 
 

Akıllı telefon sektöründe birçok ilkin altında imzası bulunan vivo, V serisinin yepyeni modeli V23 5G ile yaşamın her anına değer katmaya geliyor. 


 
vivo V23 5G, sektör lideri ön kamerası ile muhteşem portreler, süper geniş açılı selfieler yaratırken, renk değiştiren cam yüzey tasarımı ile duygularımızın renkli dünyasını yansıtıyor. 
 
Kamera standartlarına performansı ve şık tasarımı ile yeni bir boyut kazandıran V23 5G, gelişmiş 50 MP ana ön kamerası ve 8 MP 105° süper geniş açılı ön kamerasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Artık selfieler daha fazla seni anlatıyor! 
 
Özelleştirilmiş JNV Sensörü ve otomatik odaklama özelliğine sahip yeni 50 MP Geniş Açılı Çift Selfie kamera kullanıcılara hiper net portreler sunuyor. 
 
Aynı zamanda ön kamerası ile oldukça iddialı olan V23 5G, süper geniş açısı sayesinde grup selfie fotoğrafına herkesi kolaylıkla dahil edebiliyor. 
 
Yeni Doğal Portre özelliği, isteğe bağlı güzelleştirme seçenekleriyle selfie çekimlerini çeşitlendirebiliyor. Telefonda bulunan AI algoritmaları ise yüz ayrıntılarını ve çift tonlu spot ışığı detaylarını iyileştiriyor. 
 
V23 5G, 7,39 mm ultra ince gövde ve tek parça metal düz çerçeve içinde birden fazla stile uyacak çekiciliğe sahip benzersiz bir görünüm ile kullanıcıları karşılıyor. 
 
Dış tasarımı, doğal olmasının yanında çarpıcı görünümüyle size kendinizi farklı hissettiriyor. Florit AG (Yansıma engelleyici) özelliği ile güneş ışığı altında renk değiştirebilen yenilikçi özel cam arka yüzeyi ise sektörü büyülemeye geliyor. 
 
MediaTek Dimensity 920 işlemci aracılığıyla amiral gemisi düzeyinde bir performans sunan V23 5G, vivo'nun birinci sınıf deneyimiyle birleşerek hızlı uygulama başlatma, kurulum hızı ve çift modlu 5G bekleme konularında üstün performansa imza atıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area