Ads Area

OMIX MixTab Pro Türkiyede satışta

OMIX’ten herkes için yüksek performanslı ve ulaşılabilir fiyatlı MixTab ProAkıllı telefonlarıyla 2022’ye adından söz ettirerek başlayan Singapur merkezli OMIX, şimdi yeni tableti MixTab Pro ile tüketicinin huzurunda. 

 

Ulaşılabilir fiyat etiketine sahip olan OMIX MixTab Pro, hemen her kullanıcının beklentilerini karşılayacak teknolojik donanıma sahip. 
 


Akıllı cihaz pazarının genç oyuncusu OMIX, yeni ürünlerini Türkiye pazarına peş peşe çıkarmaya devam ediyor. Şirketin önceki ay satışa sunduğu iki akıllı telefon modeli, tüketicinin büyük ilgisiyle karşılandı ve kısa sürede büyük bir satış rakamına ulaştı. 
 
 2022 boyunca farklı ihtiyaçlara karşılık veren akıllı ürünlerini satışa sunmaya hazırlanan OMIX, şimdi de merakla beklenen tablet modeli MixTab Pro’yu satışa sundu! 
 
Farklı kullanıcı beklentilerini rahatlıkla karşılayabilen performans özelliklerini etkileyici bir tasarımla bütünleştiren OMIX, Türkiye’deki tüketicinin fiyat konusundaki beklentisine de karşılık veriyor. 
 
Ulaşılabilir bir fiyatla online ve fiziksel mağazalarda satışa sunulan MixTab Pro; çalışandan öğrenciye, büyükten küçüğe her yaş ve ihtiyaç grubundan kullanıcıya “bir tabletten beklenen her şey”i sunma vaadiyle yola çıkıyor.  
 
Hafif ve şık tasarımıyla her yerde yanınızda 
OMIX’in tüm ürünlerinde benimsediği üst seviye tasarım anlayışının çizgi ve dokunuşlarını MixTab Pro modelinde de görmek mümkün. 
 
Gövde malzemesinin kalitesi, hem görünüşüyle hem de dokunulduğunda verdiği hissiyatla kendini belli ediyor. Space Grey renkle çıkan tablet, şık ve etkileyici tasarımının yanı sıra hafifliğiyle seyahatlerde taşıma rahatlığı da sunuyor.  
 
Performansı yolda bırakmıyor 
Farklı kullanıcı tiplerinin standart tablet ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilen MixTab Pro’nun performansının kalbinde 8 çekirdekli 2.0 GHz hızda çalışan 12 nm işlemci yer alıyor. 
 
4GB’lık belleğe 64 GB’lık disk kapasitesi eşlik ediyor. Daha fazla depolama alanı isteyenler SD kart yuvasını kullanarak 256 GB’a kadar artırılabilir hafızadan yararlanabilirler.  
 
Film keyfi sürmek için büyük ekran 
Tablet kullanımlarında ekran özelliklerinin öne çıkası, OMIX MixTab Pro’nun önceliklerini de belirlemiş durumda. 
 
10,1 inç büyüklüğündeki FHD IPS ekranın 1920x1200 piksel Full HD çözünürlüğü film ve oyun zevkinin çıkarmak için yeterli imkanı sunuyor. Parlak ve canlı renkler eşliğinde kullanıcılar büyük bir ekrandan film izlemenin ve oyun oynamanın keyfini çıkaracak.  
 
Uzun ömürlü pil ve Type-C şarj girişi 
Android 11 işletim sistemiyle gelen MixTab Pro’da Google Asistan’a hızlı erişim mümkün. 
 
Günümüzde teknoloji severlerin hızlı ve konforlu kullanım için tercih ettiği Google Asistan tuşu MixTab Pro da kullanım alışkanlıklarına göre özelleştirilebiliyor. Uzun bir kullanım sunan yüksek kapasiteli pili, USB Type-C üzerinden şarj desteği sunuyor.  
 
 

 

OMIX MixTab Pro Teknik Özellikler 

 
 • 10,1 inç FHD IPS, 1920x1200 piksel Full HD ekran 
• 4GB RAM+64GB ROM kapasitesi 
• 4.5G SIM kart desteği 
• 5 MP (FF) ön, 8 MP (AF) arka kamera 
 • 7.100 mAh Batarya 
• 600 gram ağırlık • 245x175x8,9 mm boyut
• 8 çekirdekli 2.0GHz, 12 nm işlemci 
• 256 GB’a kadar SD kart desteği 
• Android 11 işletim sistemi 
• USB Type-C şarj desteği 
 
Fiyat ve ulaşılabilirlik
 Omix MixTab Pro 2.499 TL’lik fiyatıyla satışta.  
 

OMIX Hakkında 

 
OMIX, teknolojinin sadeleştiği ve akıllı teknolojilere herkesin erişebildiği bir pazar oluşturmak için Singapur merkezli olarak kurulmuş bir teknoloji şirketidir. 
 
OMIX, Uzak Doğu’nun teknolojideki bilgi-birikimini Türkiye’deki üretim kabiliyetleriyle bir araya getirmiş, kurduğu güçlü satış ve servis ağıyla pazara giriş yapmıştır.
 
Her ürününde farklı bir deneyim yolculuğu yaşatmayı hedefleyen OMIX, şık tasarımı ve yüksek teknolojisiyle birbirleri ile konuşabilen akıllı ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmayı hedeflemektedir.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area