Ads Area

HyperX Loot Drop II İndirimleri, 30 Mart - 24 Nisan Tarihleri Arasında Gerçekleşiyor

HyperX Müşteri Memnuniyet Etkinliği LOOT DROP II, 30 Mart - 24 Nisan Tarihleri Arasında Karşınızda! 
 

HyperX, dünya çapında gerçekleşecek olan LOOT DROP 2. Yıl etkinliği ile hayranlarıyla buluşmaya hazır! HP Inc.'in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri HyperX, dünya çapında gerçekleşecek olan müşteri memnuniyet etkinliği olan HyperX Loot Drop 2 ’yi duyurdu. 


 
Loot Drop II, indirimli fiyatlarla sunulan, ödüllü HyperX ürünleriyle dünyanın dört bir yanındaki fırsatlar için koordine edilmiş bir etkinliktir. 
 
Mart ayı boyunca katılımcı online satış mağazalarına ve perakendecilere göre değişen, kesin tarih aralıklarında gerçekleşecek "türünün tek örneği" bir girişimdir. 
 
HyperX Loot Drop, HyperX ödüllü ürünlerini olağanüstü indirimlerle sunarak, oyun topluluklarına ve hayranlarına destek göstermek için gerçekleştirilen dünya çapında bir kutlamadır. 
 
Loot Drop etkinliği, oyun kulaklıkları, klavyeler, fareler, USB mikrofonlar ve daha fazlası için daha düşük fiyatlandırma sağlamaktadır. 
 
www.hxpromo.com HyperX, pandemi sürecindeki işlemci kıtlığının ve tedarik zinciri zorluklarının olduğu bu zorlu dönemde dünya çapında online satış mağazaları ve perakende iş ortaklarıyla birlikte çalışarak, profesyonel oyuncular, yayıncılar, profesyonel sporcular ve her türlü oyuncu tarafından kullanılan ürünler sunuyor. 
 
Katılımcı ülkelerdeki fırsatlar hakkında daha fazla bilgi için HyperX Loot Drop web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. HyperX.com, fiyatlandırmaları önceden haber vermeksizin değiştirilebilir, perakendecilerin fiyatlandırması değişiklik gösterebilir. 
 
Katılımcı partnerler: AMAZON, MEDIA MARKT, TEKNOSA ve OVER GAME 
İndirimli Ürünler: CLOUD 2 RED, CLOUD 2 GM , CLOUD 2 WIRELESS, CLOUD ALPHA S, CLOUD STINGER CORE WIRELESS PS5, ALLOY ELITE II, ALLOY ORIGINS CORE RGB, ALLOY CORE RGB TR, ALLOY ORIGINS RGB, PULSEFIRE CORE, PULSEFIRE FPS PRO RGB, FURY S MOUSE PAD (M), FURY S SPEED EDITION (M), FURY S MOUSE PAD (L), FURY S SPEED EDITION (L), FURY S SPEED EDITION (XL), FURY S MOUSE PAD (XL), SOLOCAST MICROPHONE, QUADCAST MICROPHONE, QUADCAST S MICROPHONE, ABS KEYCAPS TR 
 
Mevcut COVID-19 durumu nedeniyle, HyperX ’in bazı ürünlerinde ve nakliyesinde gecikmeler yaşanabilir. HyperX, bu durumun müşterileri üzerindeki etkiyi en aza indirmek, ürün kullanılabilirliğini ve zamanında teslimat sağlamak için ortaklarıyla mümkün olan her türlü tedbiri almaktadır. 
 
Promosyonların uzunluğu bölgeye ve katılımcı online satış mağazalarına / perakendeciye bağlı olarak değişiklik gösterebilir.  
 
HyperX Hakkında 
19 yıldır HyperX ’in amacı, tüm oyuncular oyun çözümleri geliştirmek olmuştur. HyperX, üstün konfor, estetik, performans ve güvenilirlik sunan ürünleri sunmasıyla tanınmaktadır. 
 
“WE’RE ALL GAMERS ” sloganı ile HyperX, oyun kulaklıkları, klavyeleri, fareleri, USB mikrofonları ve konsol aksesuarları, en zorlu ürün özelliklerini karşıladığı ve sınıfının en iyisi bileşenleri ile üretildiğinden dolayı dünya çapında ünlü temsilciler, profesyonel oyuncular, teknoloji meraklıları ve aşırı hız aşırtmacıların yanı sıra sıradan oyuncuların da tercihidir. Daha fazla bilgi için lütfen www.hyperxgaming.com adresini ziyaret edin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area