Ads Area

Vodafone’a Yeni Gelene Yeni Nesil Kapsamayı İlk Faturaya Kadar Taahhütsüz Deneme Hakkı

Türkiye’nin en geniş 4.5G kapsamasına sahip operatörü Vodafone, yeni nesil kapsamaya özel düzenlediği kampanya kapsamında, 
 

31 Mart’a kadar Vodafone’a yeni gelen tüm müşterilere ilk fatura kesim tarihlerine kadar cayma bedeli ödemeksizin kontratlarını sonlandırma hakkı tanıyor. 
 


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, yeni nesil kapsamaya yönelik düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekledi. 
 
Kampanya kapsamında, Vodafone’a yeni gelenlere ilk fatura kesim tarihlerine kadar cayma bedeli ödemeksizin kontratlarını sonlandırma hakkı tanınıyor. 
 
Kampanya, 31 Mart’a kadar Vodafone’a yeni gelen tüm bireysel müşteriler için geçerli olacak ve 26 TL’den başlayan fiyatlarla deneyimlenebilecek.
 
Vodafone’un yeni nesil kapsama ile sunduğu kesintisiz bağlantı hizmetinin konu edildiği reklam filmi de yayına girdi. Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: 
 
 “Vodafone olarak, yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize en iyi dijital deneyimi yaşatma hedefiyle bağlantı hızımızı ve kalitemizi artırmaya devam ediyoruz.
 
 Türkiye’nin 81 ilinde 24 bini aşkın 4.5G erişim noktasıyla en geniş 4.5G kapsaması sunan operatörüz. 4.5G altyapımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. Yeni nesil kapsamamıza duyduğumuz güvenin bir sonucu olarak yeni bir kampanya başlattık. 
 
Buna göre, Vodafone’a yeni gelen tüm müşterilerimize ilk fatura kesim tarihlerine kadar cayma bedeli ödemeksizin kontratlarını sonlandırma hakkı tanıyoruz. 
 
Böylece, yeni gelen müşterilerimize ilk fatura tarihine kadar taahhüt derdi olmadan yeni nesil kapsamamızı özgürce deneyimleme ve geniş 4.5G şebekemiz sayesinde kesintisiz iletişim kurma imkânı sunuyoruz. Vodafone olarak, 4.5G kalitemizi ve kapsama gücümüzü artırmaya yönelik yatırımlarımızı sürdüreceğiz.”  
 
Yapay Zekâ’dan yararlanıyor 
Vodafone, 4.5G’deki geniş kapsama gücünü yeni yatırımlarla artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl İstanbul genelinde gerçekleştirdiği yeni nesil kapsama yatırımlarıyla ildeki 4.5G kapasite değerlerini %20 oranında artıran Vodafone, daha sonra yeni nesil kapsamayı Yapay Zekâ ile destekleyerek 4.5G kapasitesini %40 daha verimli kullanmaya başladı. 
 
Mobilde artan veri trafiğini Yapay Zekâ algoritmalarıyla yöneten Vodafone, dünyada şebeke yönetiminde Yapay Zekâ kullanan ilk operatörlerden biri oldu.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area