Ads Area

Sevgililer Günü’ne özel kampanyalar Turkcell Pasaj’dan

Türkiye’nin ilk elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj, Şubat ayında kullanıcılarına sunduğu indirim ve alışveriş fırsatlarını ‘Sevgililer Günü İndirimleri’ ile sürdürüyor. 
 

Farklı kategorilerde ve birçok üründe yüzde 60’a varan indirimler sunan kampanyada, seçili akıllı telefonlarda da yüzde 10’a varan indirim fırsatı bulunuyor. 


 
Türkiye’nin ilk elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj, sevgisini son model bir teknolojik ürünle göstermek isteyenlere özel ‘Sevgililer Günü İndirimleri’ kampanyası başlattı. 
 
15 Şubat’a kadar devam edecek kampanyada; akıllı telefonlardan giyilebilir teknolojilere, ev ve yaşam ürünlerinden bilgisayar ve tabletlere kadar farklı kategorilerde pek çok ürüne yüzde 60’a varan indirimler uygulanıyor. 
 
Sevgililer Günü’ne özel kampanya elektronik ürünlerin yanı sıra kişisel bakım ürünleri, hobi malzemeleri ve daha birçok farklı kategorileri de kapsıyor. Kullanıcılar, seçtikleri kampanyaya özel ayrıcalıklar sayesinde bütçelerine en uygun hediyeyi Pasaj’da kolayca seçebiliyor.  
 
Akıllı telefonlarda Sevgililer Günü’ne özel fırsatlar 
Her bütçeye uygun marka ve model seçeneği sunan Turkcell Pasaj’da, Sevgililer Günü İndirimleri’ne özel olarak seçili akıllı telefonlarda yüzde 10’a varan indirim fırsatı da bulunuyor. Kampanyada Apple, Huawei, Omix, Oppo, Realme, Xiaomi ve ZTE markaları yer alıyor. 
 
Pasaj’ın Hediye Asistanı, sevdiklerinize hediye seçiminde yardımcı oluyor Turkcell Pasaj’ın Hediye Asistanı, Sevgililer Günü için hediye seçmekte zorlanan müşterilerine hediye seçimlerinde yardımcı oluyor. 
 
Kullanıcılar, asistanın sorduğu sorulara verdiği yanıtlarla bütçelerine uygun ve sevdikleri için en ideal hediye önerilerine www.turkcell.com.tr/urun-asistani adresinden ulaşabiliyor.  
 
84 milyona açık elektronik pazar yeri 
Operatör fark etmeksizin herkesin kullanabildiği Turkcell Pasaj’a web sitesinden ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden ulaşılabilirken, tüm Türkiye’ye 1 iş gününde kargo ve İstanbul’da seçili ilçelere 24 saat içerisinde teslimat sağlanabiliniyor. 
 
Turkcell Pasaj’dan satın alınan ürünler, müşterilere yüzde yüz doğa dostu ve geri dönüşümlü kutularda teslim ediliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area