Ads Area

Anker, Sevgililer Günü’ne Özel Yüzde 25 İndirimle Bütçeleri Sarsmıyor

Sevdiğinizi mutlu etmenin zamanı olmaz ancak Sevgililer Günü bunun için güzel bir fırsat yaratıyor. 
 

Bu fırsatı güzel bir hediyeyle süslemek de size düşüyor. Ancak merak etmeyin. 
 


Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, her dönemde olduğu gibi Sevgililer Günü döneminde de sizin yanınızda yer alıyor. 
 
Sevgililer Günü’ne kadar Anker’in web sitesi üzerinden alınan tüm ürünlere yüzde 25 indirim uygulayan Anker, hem sevdiğinizi hem de bütçenizi düşünüyor. 
 
Türkiye’deki herkesi Anker teknolojisi ve kalitesi ile bir araya getirmek misyonuyla hareket eden Anker, ev teknolojilerinden projeksiyon sistemlerine, kulaklıklardan robot süpürgelere, ses sistemlerinden şarj cihazlarına kadar geniş yelpazede ürünü uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturuyor. 
 
Farklı kategori markalarıyla son teknoloji ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan Anker, Sevgililer Günü’nde de kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. 
 
1 – 14 Şubat tarihlerinde geçerli olacak Sevgililer Günü kampanyasıyla tüm ürünlerde yüzde 25 indirim fırsatı sunulacak. 
 
Anker’in resmi web sitesi olan www.anker-tr.com üzerinden LOVE25 kodu ile yapılan alışverişlerin tümünde kullanılabilecek indirim fırsatı için kullanıcıların tek yapması gereken web sitesine üye olup, dilediği ürünü sepetine atarak avantajlı fiyatların keyfini çıkarmak.  
 
Sevgililer Günü’nde ne hediye almalı? 
 
Anker’in geniş yelpazedeki ürün çeşidinin sevdiğinizi memnun etmeye yeteceğinden emin olabilirsiniz. 
 
İster sevgilinizin sürekli biten şarjına çözüm getiren son teknoloji şarj cihazlarından birini seçin ister evini konser ya da sinema salonuna dönüştürecek Nebula çok yönlü akıllı projeksiyon cihazlarını… 
 
Soundcore kategori markası altında sunulan kulak içi ya da kulak üstü kulaklıklar, kaliteli sesi dilediği yere götürmesine yardımcı olacak ses sistemlerini aklınızın bir köşesinde tutmanızda fayda var. Tercihiniz ne olursa olsun sevdiğinizi son teknoloji ürünlerle buluşturmanın haklı gururunu yaşayacaksınız. 
 
Anker’in Nebula, Soundcore ve Eufy kategori markaları her ihtiyaca ve talebe yönelik ürün çeşitliliğiyle aradığınız hediye alternatifini sunmaya hazır bir şekilde sizi bekliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area