Ads Area

Yu-Gı-Oh! Master Duel Konsollar Ve Masaüstü Bilgisayarlara Çıktı!

Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nu en yeni dijital versiyonu ücretsiz olarak yayında 
 

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’ın bugün itibarıyla konsollar ve masaüstü bilgisayarlar için piyasaya sürüldüğünü duyurdu. 


 
Merakla beklenen dijital kart oyunu PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch üzerinden ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. 
 
Yeni fragmanı izlemek için tıklayın. Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh KOLEKSİYON KART OYUNU’nu (TCG) tamamen dijital olarak sunarken, oyunun yirmi yılı aşkın geçmişini kapsayan 10.000'den fazla* kart da sizleri bekliyor. 
 
Mükemmel grafikler, heyecan verici animasyonlar ve çok özel seslerle oyun müzikleri içeren oyunda, Yu-Gi-Oh! TCG/OCG’yi temel alan kartlarınızı toplayın, Destenizi oluşturun ve dünyanın dört bir yanındaki Düelloculara çok özel 4K grafiklerle meydan okuyun. Oyunun tek oyunculu solo modunda ise rakiplerinize kafa tutmanın yanı sıra kartların ardındaki hikayeleri keşfetmeye hazır olun.  
 
Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’ın bazı özellikleri şöyle:  
Yu-Gi-Oh! OCG/TCG Master kuralları Yeni oyuncuların Yu-Gi-Oh'yu nasıl oynayacaklarını öğrenmelerine yardımcı olacak Eğitim ve Düello Stratejisi modları! 
 
Deste Türlerine dayalı, kartların çok özel hikayelerini anlatan kampanyalar Cross platform oynanış 
– hangi sistemde olursanız olun, arkadaşlarınız ve rakiplerinizle çevrimiçi oynayabilme Platformlar arası veri kaydetme 
– oyununuza başka bir platformda kaldığınız yerden devam edebilme Oyun boyunca 10.000'den fazla kartın* ve diğer ödüllerin kilidini açabilme Kart oluşturma 
– işinize yaramayan kartları kırıp yenilerini üretme Deneyiminizi refakatçiler, kart koruyucular, oyun matları ve daha fazlasıyla özelleştirebilme Devasa bir kart veritabanına dayanan, kapsamlı Deste oluşturma özellikleri ve kaynakları KONAMI çok yakında Yu-Gi-OH! MASTER DUEL’ın iOS ve Android platformlarına da geleceğini belirtiyor. Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.konami.com/yugioh/masterduel/en/ 
 
 En kapsamlı dijital Yu-Gi-Oh! TCG deneyimi şimdi Yu-Gi-OH! MASTER DUEL ile sizlerle! Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area