Ads Area

Dell PowerEdge giriş seviyesi rack ve tower sunucular

Büyüklüğü ne olursa olsun her işletmeye yönelik esnek, güçlü ve uygun maliyetli çözümler sunan blok yapı mimarisine sahip rack sunucular ve daha az yer kaplayan yenilikçi tasarıma sahip tower tipi sunucular artık her yerde. Uç işlemler artık her yerde. 
 

Veri ve bilgi işleme artık yalnızca veri merkezleriyle sınırlı değil… İş modellerinin daha dağıtık hâle gelmesiyle, günümüzde işletmeler uyarlanabilir ve esnek bir altyapıya ihtiyaç duyuyor. 
 
 İşletmeler, hedeflerine ulaşmak için her zaman pazarın neye ihtiyacı olduğunu ve hedef müşterilere nasıl ulaşılacağını anlamaya çalışırlar. Bilgi işlemeyi en çok değer yaratabileceği yere kadar genişletmek için modern altyapılardan yararlanarak dijital dönüşümü sağlamaları da aynı derecede önemli. 
 


Büyüklüğü fark etmeksizin her işletme, Dell EMC PowerEdge sunucularla etkin bir şekilde ölçeklendirme yapabiliyor, verileri hızlı ve güvenli bir şekilde işleyebiliyor, bir veri merkezi dâhilinde veya haricen daha bağlantılı müşteri deneyimi sunabiliyor ve tüm bunları yaparken de maliyetleri ve verimliliği optimize edebiliyor. 
 
Dell EMC PowerEdge sunucuları, gelişen BT ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli esnekliğe sahip olan ve veri oluşturulan noktada gerçek zamanlı iş değeri sağlayan uyarlanabilir bilgi işleme sayesinde inovasyon motorunuzu güçlendiriyor. 
 
Dell Technologies, uç ve telekomünikasyon ortamları için özel olarak oluşturulmuş sunucular da dâhil olmak üzere geniş sunucu portföyüyle müşterilerinin değişen dijital ortamda yol almalarına olanak tanıyor. 
 
Dell Technologies, bilgiyi daha az gecikmeyle güvenli bir şekilde işlemek için küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra kurumlar için tasarlanmış Intel® Xeon® işlemcili yeni PowerEdge giriş seviyesi rack ve tower sunucuları piyasaya sunuyor. 
 
Bu sunucular sayesinde işletmeler, sahip oldukları kabiliyetleri geleneksel bir veri merkezinin ötesine taşıyarak bilgiyi hemen ilgili yerde elde edebiliyor, müşteri ve çalışan deneyimlerini iyileştirmek için içgörü kazanıyor. 
 
PowerEdge; uygun fiyatlı, blok yapı mimarisine sahip sunuculardan yeni T550 gibi güçlü ve etkili sunuculara kadar, kritik ve ileri düzey iş yüklerini destekleyebiliyor. Ofis ortamları için akustik ve termal özelliklerle tasarlanan bu sunucular, veri merkezlerinde kullanılabiliyor. 
 
Ayrıca uzak ofisler/şubeler, perakende ve konaklama sektörü ve lojistik operasyonlar da dâhil olmak üzere birçok uç ortamda kullanım için de ideal.  
 
PowerEdge giriş seviyesi rack ve tower sunucular 
Yeni Intel® Xeon® E-2300 işlemcilere sahip PowerEdge giriş seviyesi rack ve tower sunucular, verimliliği artırmak için ek bilgi işleme yetenekleri, bellek ve depolama alanı sağlıyor. Bu sunucular, kritik iş yükleri, bulut altyapısı ve satış noktası işlemleri için esnek, uygun maliyetli ve güvenilir platformlar. 
 
PowerEdge T350 ve R350 sunucular, uygulamaların ve hizmetlerin kesintisiz çalışmasını sağlamak için hot-plug (tak-çıkar) önyükleme sürücüsü seçenekleri gibi yüksek elverişlilik özelliklerine de sahip. 
 
Bunlara ek olarak müşteriler, veri yönetimi konusunda artan taleplerini karşılamak için genişletilmiş depolama seçeneklerinden yararlanabiliyor. 
 
 Yeni tek soketli PowerEdge sunucular daha optimize bir tasarıma sahip olup, T350 sunucuların güncellenen tasarımı ise bir önceki nesle göre yüzde 37 oranında daha az yer kaplıyor.
 
Bu sayede alan kısıtı olan yerlerde bu sunucular daha da kullanışlı bir hâle geliyor. Sunucu portföyünde yapılan bu güncellemelerle küçük, orta ve büyük ölçekteki işletmelerin tamamı değişim, uyum ve büyüme sağlayabiliyor.  
 
Dell EMC PowerEdge T550 
Bu yılın sonunda piyasaya çıkacak ve 3. Nesil Intel® Xeon®ölçeklenebilir işlemcilerle desteklenen PowerEdge T550, genişletilebilirliği ve performansı dengeleyen esnek, iki soketli bir tower sunucu. 
 
PowerEdge T550, kurumsal iş yükleri için yapay zekâ ve çıkarım, sanallaştırma, tıbbi görüntüleme, veri analitiği ve yazılım tanımlı depolama gibi gelişmiş teknolojileri destekliyor. 
 
Dell Technologies, entegre sistem yönetimi ve güvenliği sunuyor
 
PowerEdge sunucularının her biri, BT ekiplerinin rutin bakıma daha az zaman harcaması ve yüksek değere sahip stratejik programlara odaklanabilmesi için otomasyon ve akıllı altyapı yönetimi sağlayan OpenManage çözümleriyle destekleniyor. 
 
PowerEdge sunucuları ayrıca, silikon tasarımından başlayarak üretimden tedarik zincirine, kullanımdan hizmetten alındığı ana kadar sistemin yaşam döngüsüne kadar yayılan ve tümü tek bir güvenilir tedarikçiden gelen siber dayanıklı bir mimariyle oluşturuluyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area