Ads Area

Yemeksepeti kullanıcılarına 75 TL’ye varan hediye

Yemeksepeti kullanıcılarına 75 TL’ye varan hediye Yemeksepeti Cüzdan bakiyesi kazandırıyor
 

“Aklındaysa Kapında” diyerek siparişleri en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde ulaştıran Yemeksepeti, 17-23 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirdiği yılın son kampanyasında kullanıcılarına 75 TL’ye varan Yemeksepeti Cüzdan bakiyesi elde etme fırsatı sunuyor. 


 
Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, kullanıcılarına kaçırılmayacak bir yıl sonu fırsatı sunuyor. 
 
2021 yılının son kampanyasında Yemeksepeti, kullanıcılarını diledikleri lezzetlere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırırken Yemeksepeti Cüzdan bakiyelerine de siparişleri karşılığında para yüklüyor. 
 
Yemeksepeti, 17-23 Aralık tarihleri arasında 2 sipariş veren kullanıcılarının cüzdan bakiyelerine 20 TL, 3 sipariş verenlere 30 TL, 4 sipariş verenlere 40 TL, 5 ve 5’in üzerinde sipariş veren kullanıcılarına ise toplamda tam 75 TL hediye Yemeksepeti Cüzdan bakiyesi tanımlıyor. 
 
 Kampanya koşullarına göre kampanyaya katılabilmek için sipariş tutarının en az 40 TL olması gerekiyor.
 
Bütün ödeme tiplerinde bu koşulları sağlamış olan Yemeksepeti siparişleri başarılı olarak tanımlanarak değerlendirmeye alınıyor. Kampanyadan Türkiye’nin 81 ilindeki tüm kullanıcılar faydalanabiliyor. 
 
 Yemeksepeti’nin yemek siparişi vermeyi bütçe dostu ve daha cazip hale getirdiği yılın bu son kampanyasında, kullanıcıların Yemeksepeti Cüzdan bakiyelerine yüklenen paralar 31 Aralık Cuma gününe kadar kullanılabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area