Ads Area

Teknosa’dan yılbaşının en eğlenceli oyunu

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, yılbaşının geleneksel oyunu tombalanın dijitalleştirilmiş hali olan Bingo ile hem eğlendiriyor hem de alışverişlerde farklı indirim imkanları sunuyor. 
 

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, yeni sadakat programı TeknoClub üyelerine sunduğu sürpriz hediyeler, özel ayrıcalıklar ve avantajlı kampanya seçenekleriyle fark yaratmaya devam ediyor. 
 


Teknosa, yeni yılı sevdikleriyle birlikte eğlenceli oyunlarla karşılamak isteyen TeknoClub üyelerini, yılbaşının geleneksel oyunu tombalanın dijitalleştirilmiş hali Bingo ile buluşturuyor. TeknoClub’a üye olanlar, 24-31 Aralık tarihleri arasında www.teknosabingo.com sitesi üzerinden oyuna katılarak, Teknosa ile eğlenirken kazanıyor. 
 
Oyunda ilk satırı dolduran katılımcılar Çinko yaparak 250 TL, iki satırı da dolduran kullanıcılar ise Bingo yaparak 500 TL indirime sahip oluyor. 
 
Kazanılan indirimler, 15 Ocak’a kadar tüm Teknosa mağazaları ile teknosa.com’da 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabiliyor. 
 
Teknosa, eğlendirirken kazandıran Bingo oyunu ile tüketicilere yeni yıl alışverişleri için ekstra fırsatlar yaratırken küçük ev aletlerinden tabletlere, kişisel bakım ürünlerinden akıllı telefonlara kadar farklı kategorilerdeki birçok üründe kaçırılmayacak yılbaşı indirimlerine devam ediyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area