Ads Area

Yeni Dell Latitude Rugged Serisi, Suya, toza,ısıya dayanaklı

Çevresel faktörlerin zorlu olduğu bir ortamda çalışıyorsanız içinizin rahat etmesi gereken en önemli konulardan biri kullandığınız teknolojik cihazın işiniz için yeteri kadar sağlam olup olmadığıdır. 
 

Çünkü sizin ya da bir başkasının hayatı buna bağlı olabilir. İster ordu mensubu olun ister bir petrol platformunda, acil müdahale ekibinde, fabrikada ya da sahada çalışın, kullandığınız teknolojik cihaz, ofislerde kullanılan geleneksel dizüstü bilgisayarların sınırlarını zorlayacak aşırı sıcak, kesintisiz titreşim, aşırı toz ve nem gibi etkilere maruz kalabilir. 
 
 İşte bu nedenle Latitude Rugged PC portföyümüzü en zorlu koşul ve ortamlara dayanacak şekilde tasarladık ve test ettik. 
 
Şimdi 5G özellikli 14 inç Dell Latitude 5430 Rugged ve sektörün en küçük 5G özellikli 13 inç Dell Latitude 7330 dizüstü bilgisayar modelleriyle çıtayı bir kez daha yükseltiyoruz.  


 

Yeni Dell Latitude e5430 Rugged ve Latitude 7330 Rugged Extreme ile tanışın 

Müşterilerimizden günümüzün modern uygulamalarını kaldırabilen, nerede olursa olsunlar bağlantıda kalmalarını sağlayan, uzun süre kesintisiz kullanılabilen ve değişen zorlu ortamlarda işlevselliğini koruyan bir bilgisayar istediklerini sıkça duyuyoruz. Son dört çeyrektir 3 kat büyüyen Latitude Rugged PC portföyümüz tam da bu isteklere yanıt veriyor. 
 
Bu büyümeyse büyük ölçüde müşteri ihtiyaçlarına verdiğimiz yanıttan, kusursuz ürünler tasarlamamızdan ve tedarik zinciri liderliğimizin getirilerinden kaynaklanıyor. 
 
 Şu ana kadar edindiğimiz tecrübeyle artık kırsal bir bölgede acil durum çağrısı almak ya da uzaktaki bir petrol platformunda kritik bir sorunla ilgilenmek gibi sorunlu noktalara ve müşterilerimizin deneyimlediği kullanım alanlarına çok daha fazla odaklanıyoruz. 
 
AR-GE ekiplerimizle birlikte yoğun bir şekilde çalışarak aşağıdaki özellikleri sunan Rugged dizüstü bilgisayar modellerini yeniden tasarladık: 
 
İsteğe bağlı vPro seçeneğiyle 11. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle gelişmiş saha üretkenliği Intel® Wi-Fi 6E ve isteğe bağlı 5G özelliği ile görev kritik bağlantı seçenekleri Sistem çalışırken değiştirilebilen çift pil ve 7/24 saha operasyonları için 20 dakikada %35'e kadar şarj olanağı tanıyan Express Charge Boost (Ekspres Şarj Takviyesi) ile pilde çalışma süresi neredeyse 25 saate çıkarıldı. 
 
Sahada çalışırken sağlamlık, güvenilirlik ve performans çok önemlidir. Ancak bunlar, güvenliği riske atmak pahasına olamaz. 
 
Bu nedenle hem yeni Dell Latitude 5430 Rugged hem de Latitude 7330 Rugged Extreme, üstün güvenlik için TPM 2.0 ControlVault™ gelişmiş kimlik doğrulamasıyla birlikte geliyor. 
 
Entegre kriptografik anahtarlar, temaslı ve temassız akıllı kart okuyucu ve dokunmatik parmak izi okuyucu seçenekleri ek cihaz güvenliği sağlıyor. Daha yakından bakalım... 
 

En hafif, en güçlü, 5G özellikli 14 inç Dell Latitude e5430 Rugged her yerden çalışmaya hazır. 

 
Optimum performansın yanı sıra mükemmel bir saha dayanıklılığı gerektiren bir işiniz varsa Latitude 5430 Rugged tam size göre bir seçim olacaktır. 
 

Yalnızca 1,97 kg ile başlayan ağırlığıyla oldukça güçlü olan bu cihaz, isteğe bağlı ayrı grafik kartıyla birlikte geliyor. Toz, kir ve suya karşı üst düzey koruma için IP-53 derecesine sahip olan cihaz 90 cm'ye kadar düşme testine de tabi tutuldu.  
 

Dell Latitude 7330 Rugged Extreme, 5G özellikli 13 inç dizüstü bilgisayar. 

Üst düzey dayanıklılıkla bir adım öne çıkan Latitude 7330 Rugged Extreme, isteğe bağlı 1400 nit doğrudan güneş ışığında görüntülenebilen ve eldivenli çoklu dokunmatik özellikli ekranla donatılmıştır. 
 
180 cm'ye kadar düşme testine tabi tutulan cihaz, toz, kir ve suya karşı maksimum koruma sağlayan IP-65 derecesine sahiptir. Tüm bunların yanı sıra "Sonraki İş Günü Yerinde Destek" seçeneği dahil olmak üzere üstün kurumsal hizmetler ve destek olanağı ile sunuluyor. 
 
Her iki cihaz da Dell'in Windows 11 işletim sistemi önceden yüklü olarak satılan ilk cihazlarıdır ve her koşulda aynı düzeyde deneyim için optimum ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamaktadır. 
 
Yeni Rugged dizüstü bilgisayarlar, daha yüksek sistem performansı için performansı kullanıma dayalı olarak optimize eden, yapay zeka ve makine öğreniminden (machine learning) faydalanan bir yazılım olan Dell Optimizer ile birlikte geliyor.  
 
Rugged modelleri hazır, peki ya siz? 
İnşaat alanları, petrol sahaları, acil müdahale, kamu ve kolluk kuvvetleri dahil olmak üzere tüm sektörlerde artan rolü ile bu yeni dayanıklı dizüstü bilgisayarları, teknolojiye değil işinize odaklanmanız için en iyi seçenek olacak.  
 
Satış Durumu Dell Latitude Rugged 5430 ve 7730 dizüstü bilgisayarlar, Windows 11 ile birlikte 9 Aralık 2021 tarihinden itibaren dünya genelinde sipariş edilebilecek.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area