Ads Area

Turkcell Pasaj'da Aşırı İyi İndirimler

Türkiye’nin ilk elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj, kasım ayına özel olarak akıllı telefonlardan beyaz eşyalara, ev ve yaşam ürünlerinden giyilebilir teknolojilere kadar toplam 9 farklı kategoride, 363 üründe ‘Aşırı İyi İndirimler’ kampanyası başlattı. 
 

20 Kasım’a kadar devam edecek kampanyada, Pasaj müşterilerine seçili ürünlerde yüzde 60’a varan indirimlerin yanı sıra 500 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde de bir sonraki alışverişlere özel 750 TL’ye varan hediye çekleri veriliyor. 
 
Kampanyadan operatör fark etmeksizin, tüm Pasaj kullanıcıları yararlanabiliyor. 
 


Türkiye’nin ilk elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj, Kasım ayında da Pasaj kullanıcılarına özel indirimlerini ve alışveriş fırsatlarını ‘Aşırı İyi İndirimler’ ile sürdürüyor. 
 
Her bütçeye uygun indirim seçenekleri sunan Turkcell Pasaj, ‘Aşırı İyi İndirimler’ kampanyası kapsamında 9 farklı kategoride 363 farklı üründe yüzde 60’a varan indirimler uyguluyor. 
 
İndirimlerin yanı sıra 500 TL ve üzeri harcamalarda bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere 750 TL’ye varan hediye çeki de müşterilerin hesabına tanımlanıyor. 
 
Akıllı telefonlardan beyaz eşyalara, ev ve yaşam ürünlerinden giyilebilir teknolojilere kadar pek çok ürün grubunda müşterilerin hayatını kolaylaştıran indirimler, 8-20 Kasım tarihleri arasında www.turkcell.com.tr/pasaj adresinde devam edecek. 
 
 Turkcell Pasaj web sitesinden ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden ulaşılabilecek indirimlerden operatör fark etmeksizin, herkes yararlanabiliyor. 
 
Bulundukları illere göre aynı gün ya da 24 saat içerisinde teslimat seçeneği de sağlayan Turkcell Pasaj’da satın alınan ürünler, müşterilere yüzde yüz doğa dostu ve geri dönüşümlü kutularda teslim ediliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area