Ads Area

Dönüştürülebilir 2’si 1 arada Acer Chromebook Spin 311 Türkiyede

Ultra taşınabilir Acer Chromebook Spin 311; özellikle çocuklu ailelerin ve üniversite öğrencilerinin günlük işlerinde ve tüm derslerinde rahatlıkla kullanabileceği bir dizüstü bilgisayar. 

 
360 derecelik dönüştürülebilir modları ile eğlence ve üretkenlik açısından kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bu 2’si 1 arada Chromebook, gelişmiş yazma deneyimi, uzun pil ömrü ve en yeni bağlantı seçenekleri ile dikkat çekiyor. 
 


Giderek dijitalleşen hayatlarımız için son derece ideal bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunan Chromebook’lar bugün hız, sadelik güvenlik ve akıllı çalışma özellikleri ile tüm dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyorlar. 
 
Chromebook’larla müzik dinleyebiliyor, bir şeyler izleyebiliyor, üretebiliyor, çalışabiliyor, çevrimiçi ve çevrimdışı oyun oynayabiliyorsunuz. 
 
Yaklaşık 10 saniyede açılan ve Chrome OS işletim sistemi sayesinde ömür boyu hızlı kalan, otomatik güncellenen, basit bir şekilde kurulan Chromebook’lar, her şeyi bulutta tutmaları sayesinde sahip oldukları sade kullanıcı deneyiminin yanı sıra dahili koruma özellikleri ile de kullanıcılarını memnun ediyor. 
 
Tüm bu özellikleri ile ilk kez Acer Chromebook Spin 311 bir perakende satış noktasından son kullanıcılara satışa sunuluyor. 
 
Acer’ın geniş Chromebook serisinin dönüştürülebilir modları ve ultra taşınabilirlik özelliği ile öne çıkan modeli Chromebook Spin 311, hareket halindeyken bile performanstan ödün vermeden kullanabileceğiniz bir dizüstü bilgisayar. 
 
MediaTek işlemci M8183C’den güç alan Acer Chromebook Spin 311, özellikle üniversite öğrencileri ve çocuklu aileler tarafından çok tercih ediliyor. 
 
Cihazın işlemcisi, işte, evde veya özel projeler üzerinde çalışan kullanıcıların görevler arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasını sağlıyor. 
 
Günlük işlerin üstesinden gelmek için tasarlanan cihaz, eğlence ve üretkenlik açısından kullanıcıların hayatını kolaylaştıran dönüştürülebilir kullanım modları ile fark yaratıyor.  
 
Dönüştürülebilir modları ile daha konforlu bir ekran kullanımı 
Bir A4 kağıttan daha küçük olan bu Chromebook, dikey ekran, çadır veya tablet oluşturmak için herhangi bir açıya döndürmenize olanak tanıyan çok yönlü 360 derece menteşesi sayesinde, ihtiyacınız olan her şeye kolayca dönüşüyor. 
 
Bu farklı kullanım modları ile sunumlarınızı rahat bir şekilde yapabilir, cihazı sizin için en konforlu açıya ayarlayabilir ya da arkadaşlarınızla ortak çalışırken ekranınızı kolayca paylaşabilirsiniz.
 
Chromebook’un dokunmatik HD ekranı, yüz yüze sohbetleri ve video konferans deneyimlerini geliştiren, HDR görüntülemeyi destekleyen geniş açılı bir Web kamerası içeriyor.  
 
Güçlü taşınabilirlik özellikleri ile her yere sizinle geliyor 
Şık ve kompakt tasarımı ile dikkat çeken Chromebook, yalnızca 1 kg ağırlığı ile gideceğiniz her yere yanınızda götürülebileceğiniz bir dizüstü bilgisayar. Cihazın 11 inçlik IPS teknolojili dokunmatik ekranı görüntüleri vurgulayan dar çerçeveleri ile dikkat çekiyor. 
 
Sevdiğiniz her şeyi ayrıntılı ve doygun renklerle tüm netliğiyle izleme imkanı sunuyor. 2’si 1 arada Chromebook, 15 saate varan bir pil ömrü ile geliyor. Bu sayede gün boyunca çalışmak için gerekli gücü size veriyor.  
 
Gelişmiş klavyesi üretkenliğinizi artıyor  
Daha hızlı önyükleme süreleri, kullanımı kolay ara yüzü ve dahili kötü amaçlı yazılım koruması ile üretkenliği üst seviyeye taşıyan Acer Chromebook Spin 311’in içbükey şekilli tuş başlıklarına sahip ergonomik tasarımlı klavyesi, daha rahat bir yazma deneyimi sağlıyor. 
 
Yeterli tuş hareket mesafesine sahip bu klavye ile kullanıcılar sadece daha hızlı çalışmakla kalmayıp aynı zamanda iş yaparken yazım hatalarını minimuma indirebiliyor. 
 
Acer Chromebook Spin 311, ayrıca tam işlevli USB-C bağlantı noktası ve Bluetooth 4.2'ye sahip 802.11ac Wi-Fi ile aynı anda birden fazla cihaza bağlanmayı mümkün kılıyor.
 
Chrome OS ile daha akıllı bir işletim sistemi deneyimi 
Acer Chromebook Spin 311, yetenekli işletim sistemi Chrome OS ile geliyor. 
 
Google tarafından hızlı, güvenli ve kolay kullanılabilmek için tasarlanan bir işletim sistemi olan Chrome OS, favori Google servisleriniz ve Google Play Store’daki sayısız içeriği deneyimlemenin en iyi yolunu sunuyor. 
 
Bulut öncelikli bir işletim sistemi olan Chrome OS ile ana işler, geleneksel işletim sistemlerinin aksine web tarayıcı ile gerçekleştiriliyor. İşletim sistemi ayrıca bugün işlerimizi yaparken kullandığımız mobil uygulamaları da destekliyor. 
 
Acer Chromebook Spin 311 kullanıcıları, üretkenlik, yaratıcılık ve çok daha fazlası için Chrome OS’nin sunduğu tüm bu avantajlardan yararlanabiliyor.  
 
Fiyat ve Bulunabilirlik 
Acer Chromebook Spin 311 dizüstü bilgisayar, Türkiye’de 5.750 TL fiyatla satılıyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area