Ads Area

Bang & Olufsen Cisco 980 Premium'dan eşsiz tasarımıyla ve özellikleriyle yeni kulaklık

Dünyanın lider ağ ve sistem çözümleri şirketi Cisco, geleceğin iş dünyasında hibrit çalışma ortamlarını daha güvenli, daha etkin ve daha çözüm odaklı hale getirmeye devam ediyor. 
 

Bang & Olufsen ve Cisco, günümüzün hibrid çalışanlarına yönelik özel tasarlanmış iş kulaklığı için iş birliği yapıyor. Bang & Olufsen Cisco 980, Webex entegrasyonları ve Adaptif Aktif Gürültü Engelleme gibi çeşitli kullanım kolaylığı ve güvenlik özellikleri sunuyor. 
 


 HİBRİT çalışma sürecinde çalışanların en çok ihtiyaç duyduğu donanımlardan biri de kulaklıklar oldu. 
 
Uzaktan çalışma ortamlarında arka plan gürültüsünü azaltmak veya hareket halindeyken müziğin tadını çıkarmaya devam etmek, yüksek kaliteli ve çok işlevli kulaklıklara olan ihtiyacı beraberinde getirdi. Bu ihtiyaca karşılık Bang & Olufsen ve Cisco eşsiz bir iş birliğine imza attı. 
 
Uzun süreli ve güvenli iletişim sağlarken Bang & Olufsen'ın zamansız tasarım tarzı, benzersiz ustalığı ve yüksek ses gücü Cisco'nun entegre toplantı kontrolleri, Adaptif Aktif Gürültü Önleme özelliği ve akıcı BT yönetim olanaklarıyla bir araya geldi. 
 
Sonuç: Bang & Olufsen Cisco 980. Cisco Orta Doğu ve Afrika CTO'su Osama Al-Zoubi konu hakkında şunları söyledi: "Net ve kesintisiz ses, hibrid çalışma ortamı için büyük öneme sahiptir. 
 
Lüks ses çözümlerinde lider bir şirket olan Bang & Olufsen iş birliğinde, üst sınıf estetik, eksiksiz işlev ve fantastik kaliteyle iş için en yüksek kaliteli ses cihazını piyasaya sunmaktan mutluluk duyuyoruz." 
 
 Bang & Olufsen CEO'su Kristian Teär ise, "Cisco ile güçlerimizi birleştirerek iki şirketin de güçlü yönlerini kullanmaktan heyecan duyuyoruz.
 
Günümüzde müşteriler evde, işte ve hareket halindeyken kullanabilecekleri, görünümü ve kullanım hissi harika olan bir ürün istiyor. Cisco'nun sektörde öncü teknolojilerini, ses, tasarım ve işçilik alanında güçlü olduğumuz kabiliyetlerimizle bir araya getiriyoruz" dedi.  
 
Bang & Olufsen Cisco 980'in eşsiz özellikleri 
İş için gelişmiş olanaklar: Bluetooth 5.1, Webex entegrasyonları, sesli komutlar ve kullanıcıların çağrıları kolayca sessize almasına, yanıtlamasına ve sonlandırmasına olanak tanıyan, kullanımı kolay kulak içi çağrı kontrolleriyle Bang & Olufsen Cisco 980 sektörde öncü bağlantı özellikleri ve işlevsellik sunuyor. 
 
Kristal netliğinde bir iletişim kalitesi: Sanal bir mikrofon kaidesi işlevi görerek ve Adaptif Aktif Gürültü Önleme özelliğine güç vererek kullanıcıyı içine alan bir dinleme deneyimi sunan hüzme oluşturucu mikrofon dizileri gibi üst sınıf akustik ve konuşma özellikleriyle çağrıları, toplantıları, video ve müzik deneyimlerini üst seviyeye taşıyın.
 
Kullanıcıyı içine alan zengin ses kalitesi, kullanıcıların doğrudan konuşuyor gibi hissetmesini sağlar ve mükemmel gürültü önleme sayesinde kullanıcılar ellerindeki göreve odaklanabilir. 
 
Uzun süreli konfor ve zamanının ötesinde tasarım: Eşsiz düzeyde konfor sağlamak üzere tasarlanmış olan Bang & Olufsen Cisco 980 tüm gün stabil ve dayanıklı kullanım sağlayacak üst kalite malzemeler kullanılarak özenle tasarlanmıştır. 
 
 İşletme sınıfı yönetim ve güvenlik: BT yöneticileri Bang & Olufsen Cisco 980'i tek bir platformdan kolayca uygulayabilir, yönetebilir ve ürünün gerçek zamanlı analiz verilerini görebilir. 
 
Ürün ayrıca, çağrı ve konuşmaların güvenli kalması için işletme sınıfı donanım ve yazılım temelli koruma sağlar. Bang & Olufsen Cisco 980, 2022'nin başından itibaren Cisco'nun önerdiği satış fiyatı olan 549 Amerikan doları fiyatla sipariş edilebilecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area