Ads Area

Vodafone Park’taki 300.Gole Özel İnternet Hediye

Vodafone, KaraKartal Hareketi kapsamında Beşiktaş JK’nın Vodafone Park’taki 300. golüne özel bir kampanya başlattı. 

 

Buna göre, 1903 KaraKartal Hep Destek Paketi’ni aktif olarak kullanan 120 bin müşteriye 300. gol vesilesiyle 1 gün geçerli 3 GB mobil internet hediye ediliyor. 
 
 Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, alanında bir ilk olan Vodafone KaraKartal Hareketi kapsamında Beşiktaş JK’nın Vodafone Park’taki 300. golüne özel bir kampanya düzenliyor. 
 


Buna göre, 1903 KaraKartal Hep Destek Paketi’ni aktif olarak kullanan 120 bin müşteriye 300. gol vesilesiyle 1 gün geçerli 3 GB mobil internet hediye ediliyor.  
 
Montero’ya heykelcik 
Vodafone Park’taki 300. gol, Beşiktaş JK - Borussia Dortmund arasında oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu ilk maçında, Beşiktaş’ın İspanyol futbolcusu Francisco Montero’dan gelmişti. 
 
300. gol sevinci, 25 Ekim Pazartesi günü Beşiktaş JK - Galatasaray arasında oynanan derbi öncesi Vodafone Park’ta düzenlenen törenle kutlandı. 
 
Francisco Montero’ya 300. gol için özel olarak tasarlanan heykelciği Vodafone KaraKartal Hareketi üyesi Karen Can Bayrak verdi.  
 

Beşiktaş taraftarına özel ayrıcalıklar 

 
Vodafone, 7 yıl önce Beşiktaşlı abonelerine özel olarak hayata geçirdiği ve Beşiktaş JK’ya bugüne kadar 14,5 milyon TL’lik ek katkı sağladığı Vodafone KaraKartal Hareketi kapsamında “1903 KaraKartal Hep Destek Paketi” adıyla yeni bir paket sundu. 
 
Beşiktaş JK taraftarları, yeni destek paketine aylık tarife ücretlerine ek 19,03 TL ödeyerek sahip olabiliyor. Yeni “1903 KaraKartal Hep Destek Paketi”, iletişim ve iletişim dışı faydalarıyla da Beşiktaş JK taraftarlarına ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. 
 
Buna göre, kullanıcılara her ay 5 GB sosyal medya yönünde hediye internetin yanı sıra Beşiktaş JK’nın kazandığı her maç için sosyal medyada 24 saat geçerli olmak üzere 750 MB oranında Galibiyet Primi sağlanıyor. 
 
Kullanıcılar, “1903 KaraKartal Hep Destek Paketi”ne sahip oldukları süre boyunca 5 GB Güvenli Depo kullanım alanı hakkı elde ediyor. 
 
Taraftarlar ayrıca, Kartal Yuvası’nda salı ve cuma günleri formalarda %20 indirim, çekilişle VIP dahil hediye maç bileti, çekilişle hediye imzalı forma, çekilişle antrenman ve kamp ziyaretleri, çekilişle çocuğunu maç önü seremonisine çıkarma hakkı, Yemeksepeti’nde %20 indirim, çekilişle takımla birlikte deplasmana seyahat, indirimli müze gezisi gibi özel fırsatlardan yararlanma şansına sahip oluyor. 
 
“1903 KaraKartal Hep Destek Paketi”ne sahip olarak takımına destek vermek isteyen Vodafone’lular, vodafone.com.tr (Vodafone Online Self Servis) ve Vodafone Yanımda üzerinden kullanım koşullarını kabul ederek kolaylıkla satın alım yapabiliyor. Vodafone abonesi olmayanların ise en yakın Vodafone mağazasına başvurması gerekiyor. 
 
Vodafone KaraKartal Hareketi hakkında ayrıntılı bilgi almak için seninicinbesiktas.co sitesi ziyaret edilebilir.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area