Ads Area

Tecno Mobile Camon 16 660 tl indirimle vodafone da

Müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, dünyada akıllı telefon pazarının lider markalarından TECNO’nun dünyanın en net selfie kamerasına sahip, yerli üretim Camon 16 modeli için özel bir kampanya düzenliyor. 
 

Camon 16 modeli, 2 ay boyunca yalnızca Vodafone portföyünde bulunacak ve Vodafone’a özel 660 TL indirimle satışa sunulacak

 
Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine son teknoloji akıllı telefonları ayrıcalıklarla sunmaya devam ediyor. 
 


Vodafone, dünya genelinde 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren ve Afrika’nın ilk üç akıllı telefon markası arasında yer alan TECNO’nun yerli üretim Camon 16 modeli için özel bir kampanya düzenliyor. 
 

Tüm dünyada en net selfie kamerasına sahip akıllı telefon olarak gösterilen Camon 16 modeli, 2 ay boyunca yalnızca Vodafone portföyünde bulunacak ve Vodafone’a özel 660 TL indirimle satışa sunulacak. 

 
Müşteriler, normal aylık taksidi 354 TL olan Camon 16’yı Vodafone’dan ayda sadece 299 TL ödeyerek 12 taksitle satın alabilecek. 
 
Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: “Vodafone olarak, dijitalleşmeyi bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. En yeni dijital teknolojileri dünyayla aynı anda müşterilerimizin kullanımına sunmaya devam ediyoruz. 
 
Bu kapsamda, dünyada akıllı telefon pazarının lider markalarından TECNO’nun en başarılı ürünlerinden, yerli üretim Camon 16 modelini Vodafone ayrıcalıklarıyla sunuyoruz. 
 
Tüm dünyada en net selfie kamerasına sahip akıllı telefon olarak gösterilen Camon 16 modeli 2 ay boyunca yalnızca Vodafone portföyünde bulunacak. Müşterilerimiz, bu modeli Vodafone’a özel 660 TL indirimle satın alabilecek. Dünyada bir akıllı telefon kullanıcısı yılda ortalama 450’nin üzerinde selfie çekiyor. 
 
Gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken bu telefonun, Vodafone ayrıcalıklarıyla birleştiğinde müşterilerimizin dijital deneyimini artıracağına inanıyoruz. Vodafone olarak, ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizle müşteri deneyiminde farklılaşmaya devam edeceğiz. 
 
Kampanyamızdan faydalanmak isteyen müşterilerimizi Vodafone mağazalarına, online mağazamız www.vodafone.com.tr’ye ya da Vodafone Yanımda uygulamamıza bekliyoruz.” 
 
En net selfie kamerası
TECNO’nun son çıkardığı Camon serisinin en yeni üyesi olan Camon 16 modeli, gelişmiş teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. En net selfie kamerasına sahip telefon olan Camon 16, 48 MP ultra dörtlü kameraya ve TAIVOS™ tarafından desteklenen Ultra Gece Portresi özelliğine sahip. 
 
6,8 inç (720*1640) HD ekranı, 128 GB ROM ve 6 GB RAM belleği ve 5000 mAh bataryası bulunan cihaz, 18 W flaş şarjı destekliyor.
 
Purist Blue, Cloud White ve Misty Grey olmak üzere 3 farklı rengi bulunan model, 2 yıl garantiyle sunuluyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area