Ads Area

Sennheiser CX True Wireless türkiyede satışta

Bambaşka bir ses deneyimini müzik tutkunlarıyla buluşturmayı sürdüren Sennheiser, üstün performanslı ses deneyimi sunmaya devam ediyor. 
 

Kusursuz ses deneyiminden ödün vermeyenler için tasarlanan CX True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, kristal netlikteki ses kalitesi, ergonomik tasarımı ve toplamda 27 saate varan batarya süresiyle hem evde hem de yolda kusursuz bir ses performansı sunuyor. 
 
Kaliteli ses dendiğinde akla gelen markaların başında yer alan Sennheiser, ürün çeşitliliğini artırmayı sürdürüyor. 


 
Ses teknolojileri dünyasının önde gelen inovatif markası, derin bass tepkimesine sahip ses karakteriyle öne çıkan CX True Wireless ile mekan fark etmeksizin konforlu, ergonomik bir müzik dinleme deneyimi sunuyor. 
 
Kusursuz ses deneyimi 
Hem müziğin hem de çağrıların kolayca kontrol edilebilmesini sağlayan yapısıyla kusursuz bir ses deneyimi sunan CX True Wireless, yeni TrueResponse dinamik sürücüleriyle kristal netliğinde bir ses sunarken, Bass Boost ve dahili ekolayzır özelliğini destekleyen Smart Control uygulaması ile de müzik tutkunlarının müziğin eşsiz dünyasına adım atmasını sağlıyor.  
 
Uzun süren yolculukların vazgeçilmezi 
CX True Wireless, sadece müziğe ve görüşmeye odaklanılmasını sağlayan pasif gürültü engelleme özelliği, kişiselleştirilebilir dokunmatik tuş kontrolü, kesintisiz müzik dinleme sağlayan güçlü bataryasıyla öne çıkıyor.
 
9 saate kadar kulaklıklarda, 18 saate kadar da taşıma kutusunda toplamda 27 saat batarya süresi sunan kulaklık, müzik tutkunlarını uzun süren yolculuklarda yarı yolda bırakmıyor.  
 
Yağmur altında güçlü performans 
IPX4 sertifikasıyla, yağmur altında bile kusursuz ses deneyiminden ödün vermeyen performansıyla dikkat çeken CX True Wireless, tek tuşla Siri ve Google Assistant’ı aktif hale getirip tüm telefon kontrolünün sesle gerçekleştirilmesini de sağlıyor. 
 
4 farklı boydaki kulak uçları ile konforu en üst seviyeye çıkaran kulaklık, her türlü günlük aktiviteye uygun bir kullanım sunuyor. Sennheiser CX True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık satış fiyatı: 1,379 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area