Ads Area

Anadolu Hayat Emeklilik Anadolu Hayat Emeklilik’in Dijital Kanalları, MacBook Air Kazandırıyor

Anadolu Hayat Emeklilik, dijital kanalları aracılığıyla kolayca satın alınabilen ürünleri için çekiliş ödüllü bir kampanya düzenliyor. 
 

26 Temmuz- 10 Eylül 2021 tarihleri arasında dijital kanallardan ürün satın alan 3 kişi, MacBook Air kazanma şansı yakalayacak. 
 
 Pandemi sürecinde yükselişe geçen dijital satış kanallarına gösterilen ilgiyi önümüzdeki dönemlerde daha üst seviyeye taşımayı hedefleyen Anadolu Hayat Emeklilik, 26 Temmuz-10 Eylül 2021 tarihleri arasında dijital kanallarından sunduğu ürünleri için çekiliş ödüllü kampanya düzenliyor. Kampanyaya katılan müşteriler arasında düzenlenecek çekiliş sonucu belirlenen 3 kişi, MacBook Air sahibi olacak.  


 
Pandemide dijital satış kanallarına ilgi arttı 
Pandemi döneminde müşterilerinin hem ürün satın alımı hem de satış sonrası hizmet talepleri ve diğer ihtiyaçları için dijital kanallara yoğun olarak başvurduğunu belirten Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Diğdem Makaskesen, “Dijital kanalların daha da yaygın kullanılacağını öngörüyoruz. 
 
Ödüllü bu kampanya ile ürünlerimize ilgi duyan kişilerin yapacakları satın alma işlemlerini dijital kanallarımız üzerinden gerçekleştirmelerini hedefliyoruz. 
 
Geleceğe yönelik birikim ve yaşamsal risklere karşı güvence sağlayan farklı bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerimizi dijital kanallardan müşteri adayları ile buluşturuyoruz. 
 
Anadolu Hayat Emeklilik olarak dijital kanallardan ürün ve hizmet sunumunu yoğunlaştırarak, daha geniş müşteri gruplarına ulaşmayı planlarken, inovasyon ve dijitalleşme vizyonu doğrultusunda müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran çözümler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area