Ads Area

Alibaba.com Türkiye’nin Yeni İş Ortakları Açıklandı

 Alibaba’nın B2B e-ticaret platformu Alibaba.com, yeni ihracatçılar oluşturmak, Türkiye’deki KOBİ’lerin dijital dönüşümünü sağlamak ve KOBİ’lerin yeni ve uluslararası pazarlara erişimini gerçekleştirmek üzere, Eyula, Tempo BPO ve EMYD ile yeni iş birliklerini duyurdu. 


 

 

 Alibaba’nın B2B e-ticaret platformu Alibaba.com, yeni kanal iş ortakları Eyula, Tempo BPO ve EMYD ile yeni iş birliklerini açıkladı. Alibaba.com’un yeni iş ortakları Türkiye’deki KOBİ’lere, uçtan uca e-ticaret çözümleri, dijital pazarlama, dijital dönüşüm ve lojistik operasyonlarının yönetimi konularında destek sunacak.  

Eyula, uluslararası standartlarda dijital pazarlama hizmetleri sunan bir ajans olarak hizmet veriyor. EMYD, uluslararası alanda e-ticaret çözümleri sunarken, Tempo BPO ise müşterilerine kendi hizmetlerinin yanı sıra Alibaba.com’un hizmetleriyle de bir arada çözümlerini sunacak.

 

Alibaba.com Avrupa Genel Müdürü Daniel Zheng, yeni kanal iş ortakları Eyula, Tempo BPO ve EMYD ile Türkiye’de gerçekleştirdikleri iş birliğini duyurmaktan duydukları memnuniyeti belirterek sözlerine devam etti; 

 

‘Türkiye’de 3.5 milyondan fazla üyesiyle Alibaba.com, KOBİ’lerin uluslararası pazarlara açılarak iş yapmalarını kolaylaştırmayı ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Aynı zamanda KOBİ’lerin dijital dönüşümünü sağlarken, onları daha fazla alıcı ve satıcıyla bir araya getirmeyi en önemli önceliğimiz olarak benimsiyoruz. 

 

 Teknolojinin oyun alanını geliştirdiğine ve artık küçük boyuttaki şirketleri bile uluslararası şirketlere dönüştürebileceğine inanıyoruz. Türkiye’deki yeni kanal iş ortaklarımızla birlikte, Türk KOBİ’lerine büyüyen e-ticaret sektörü içinde destek sunmaya devam edeceğiz. Mevcut gündem, sadece e-ticaret alanında değil, tüm sektörlerin dijital alandaki varlıklarına giderek önem kazandırıyor. 

 

Yeni kanal iş ortaklığımızla Türk KOBİ’lerinin, uçtan uca e-ticaret çözümleri, dijital pazarlama ve lojistik servislerimizle yanında olacağız. Önümüzdeki süreçte de sunacağımız her türlü hizmet ve aktivitede KOBİ’lerin dijitalleşmesinin artan önemini anlatmaya devam etmeyi planlıyoruz.  Bu konuda platformumuz üzerinde KOBİ’lerin başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları çözüm ve hizmetleri sunacağız.’

 

Alibaba.com Hakkında

Alibaba Group’un ilk iş birimi ve dünyanın en büyük B2B e-ticaret platformu olan Alibaba.com, dünyanın her yerinde iş yapmayı kolaylaştırmayı amaçlıyor. 1999 yılında kurulan Alibaba.com, işletmelerin ürünleri için uluslararası pazarlara ulaşmalarına destek olmak, alıcıların ürün ve tedarikçi bulmaları ve online siparişlerini hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamaları da dahil olmak üzere ticaretin tüm yönlerini kapsayan hizmetler sunmaktadır. Alibaba.com 190’dan fazla bölge ve ülkede milyonlarca alıcı ve satıcıya destek sunuyor.

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area