Ads Area

BiP’te 15 kişiye kadar grup görüşme

Dünya genelinde 82 milyondan fazla indirilen iletişim platformu BiP, kullanıcılarının ihtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla fark yaratan yeniliklerine birini daha ekledi. 
 

BiP üzerinden HD kalitesinde gerçekleştirilen sesli ve grup görüntülü görüşmelerdeki desteklenen kişi sayısı 15’e çıktı.

 


 Böylece bu bayramda da uzaklar BiP ile yakınlaşırken, kalabalık aileler de aynı anda görüntülü görüşüp bayramlaşabilecek. 
 
 Türk mühendislerince geliştirilen ve kullanıcı verileri Türkiye’deki yüksek güvenlikli veri merkezlerinde korunan BiP, rakiplerinden farklılaşan üstün özellikleriyle iletişim platformlarının öncüsü olmaya devam ediyor. 
 
Dünya genelinde indirme rakamı 82 milyonu aşan BiP üzerinden gerçekleştirilen HD kalitesinde sesli ve grup görüntülü görüşmelerde, katılımcı sayısı şimdi de 10’dan 15’e yükseldi. 
 

Desteklediği kişi sayısını rakiplerinin yaklaşık iki katına çıkaran BiP, iş ve eğlence amaçlı toplantıların yanı sıra kalabalık ailelerin buluşma ve bayramlaşma adresi olmaya devam edecek. 

 
BiP’in dünyanın 192 ülkesinde milyonlarca kullanıcıya sahip global bir oyuncuya dönüştüğünü ifade eden BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler Genel Müdürü Burak Akıncı, “Rakip uygulamalardan çok önce hayata geçirdiğimiz grup görüntülü görüşme, web arayüzünden sesli ve görüntülü arama, kaybolan mesaj, 106 dilde anlık çeviri ve para gönderme gibi özelliklerimizin yanı sıra kişisel verilerin korunması konusunda uyguladığımız şeffaf politika sayesinde uluslararası alanda en hızlı büyüyen iletişim platformlarından biri haline geldik. 
 
Bayram öncesinde bir yeniliği daha hayata geçirerek grup görüntülü görüşme özelliğimizdeki katılımcı sayısını 15’e yükselttik. Böylece kullanıcılarımıza bir bayram hediyesi vermek istedik. 
 
Önümüzdeki dönemde de kullanıcılarımızdan gelen geri dönüşler ve talepleri de dikkate alarak uygulamamızı fark yaratan yeni özelliklerle donatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  
 
Diğer uygulamalardan BiP’e geçmek çok kolay 
BiP’e diğer mesajlaşma uygulamalarından geçiş yapmak da son derece kolay. Tüm dünyada operatör fark etmeksizin herkesin kullanabildiği BiP’in ‘grup taşıma’ özelliği sayesinde, kullanıcılar daha önce kullandıkları mesajlaşma uygulamasındaki gruplarını ve sohbet geçmişlerini hızla ve kolayca BiP’e aktarabiliyor. 
 
Diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak kullanıcılar BiP’e mevcut sohbet gruplarını aktarırken, grupta yer alan BiP’i yüklemiş olan kullanıcıları da tek tek seçmek zorunda kalmadan uygulamaya otomatik olarak ekleyebiliyor. BiP ile HD kalitede 15 kişiye kadar sesli ve görüntülü görüşmel
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area