Ads Area

Xpg Starker Air Ve Xpg Defender pc kasaları

Markanın XPG STARKER AIR ve XPG DEFENDER modelleri kullanıcılara kurulumda büyük kolaylıklar sunan modüler ve şık görünümlü tasarımlarıyla oyun sistemlerinin vazgeçilmez bileşenlerinden biri olmayı amaçlıyor 

 
 
Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, STARKER AIR ve XPG DEFENDER modelleriyle mid-tower segmentindeki varlığını güçlendirmeyi hedefliyor. 


 
Her iki model de kurulum kolaylığı sunan geniş iç yapısı ve serbest hava akışı sağlayan tasarımlarıyla PC meraklıları ve oyuncuların gözdesi olmaya aday.  
 

XPG STARKER AIR – Kompakt Tasarım, Geniş İç Hacim 

 
XPG STARKER AIR cesur fakat aşırıya kaçmayan oyuncu tarzı ve asgari düzeyde tutulan ARGB aydınlatmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İlk bakışta boyutlarından beklemeyecek genişlikte bir iç hacme sahip olan STARKER AIR, ATX boyutlu anakartlar için ideal bir çözüm. 
 
Normal STARKER modelinden farklı olarak, ağ şeklinde ince bir ön panele sahip olan STARKER AIR, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği sunuyor. 
 
Oyuncuların ihtiyaçları ve arzuları gözetilerek tasarlanan STARKER ailesi kasalar, özel raylı toz filtreleri sayesinde kasa temizliğini son derece kolaylaştırıyor. 
 
Ayrıca ürün kullanıcılara ekran kartını dikey takarak farklı bir görünüm yaratma şansı da sunuyor. Toplam 6 adede kadar fan takılabilen kasa bu yönüyle kullanıcılara üstün bir hava akışı yaratma imkânı tanıyor. 
 
Ayrıca kasanın ön tarafına 360mm, üst tarafına 240mm ve arka tarafına da 120mm’lik radyatör takılabiliyor. Tüm bunların yanında kasanın üstünde 2’şer adet 3.5” HDD veya 2.5” SSD takmak için gerekli alan bulunuyor.
 

 XPG DEFENDER – Mükemmel Oyun Sistemi için Tasarlandı 

 
Oyuncu sistemlerinden en yüksek performansı talep eden kullanıcılar düşünülerek tasarlanan XPG DEFENDER, E-ATX boyutunda anakartların rahatlıkla sığabileceği mid-tower boyutlarında bir PC kasası. 
 
Geniş iç hacmi sayesinde 170mm yüksekliğindeki CPU soğutucularını ve 380mm uzunluğunda grafik kartlarını barındırabiliyor. 
 
Bu da kullanıcılara en yeni AMD ve NVIDIA ekran kartlarını kullanma ve gelecekte sistemlerini güncellemek istediklerinde uyumluluk konusunu dert etmeden istedikleri parçaları alma imkânı veriyor. 
 
Minimal bir tasarım tarzı olan XPG DEFENDER’ın ön paneli hava akışını artırmak için ağ şeklinde mıknatıslı bir kapağa sahip. İçerisinde 3 adet XPG VENTO 120 fanla gelen ürünün ön tarafına 360mm, üst kısmınaysa 280mm uzunluğunda radyatör takılabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area