Ads Area

Turkcell Tam Destek Programı nedir

Turkcell’den müşterilerine her koşulda ‘Tam Destek’ Türkiye’nin Turkcell’i müşterilerinin yanında olarak, onlara özel çözümler sunmaya devam ediyor. 
 

Yeni hayata geçen Turkcell Tam Destek Programı’yla çeşitli nedenlerle işsiz kalan ya da gelir kaybı yaşayan Turkcell müşterileri kendileri için oluşturulan özel tarifeden yararlanabilecek.  Turkcell Tam Destek Programı tarifeleri

1000 dakika, 250 SMS ile 7GB internet paketinden yararlanmak için e-devlet’ten alınacak iş durumu belgesiyle başvurmak yeterli olacak. 
 
 Her koşulda müşterilerinin yanında olan Turkcell, çeşitli nedenlerle işini kaybeden ya da gelir kaybı yaşayan müşterileri için yeni bir program başlattı.
 
 ‘Tam Destek Programı’ kapsamında sunulan özel tarife ile Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri kesintisiz iletişime devam ederek, iletişim giderlerini azaltacak. 
 
1000 dakika, 250 SMS ve 7GB internet paketine sahip tarife ilk 6 ay boyunca 9 TL, ikinci 6 ayda ise 39 TL olarak ücretlendirilecek. 
 
Faturasız hat kullanıcıları için planlanan paket fiyatı ise 9 TL olacak ve paket 6 ay boyunca ayda 1 kez alınabilecek. 
 
 ‘Tam Destek Program’ı hakkında açıklamalarda bulunan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, “Türkiye’nin Turkcell’i olarak teknolojimizle insanlarımızın hayatına değer katarken, kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizle de kimseyi geri bırakmadan toplumsal faydaya yönelik projelerimizi hayata geçiriyoruz. 
 
Bunun en güzel örneklerinden birisi de yeni hayata geçirdiğimiz ‘Tam Destek Programı’ oldu.
 
Program kapsamında müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiğimiz tarife ile her zaman olduğu gibi bu zor dönemde de müşterilerimizin yanında olarak onlara destek olmayı amaçlıyoruz. 
 
Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve her koşulda iletişim ihtiyaçlarının karşılanması için yeni kampanya ve tarifeler sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
 
Tarifeye ihtiyaç duyan Turkcell müşterileri, e-devlet’ten alacakları iş durumu belgelerini Turkcell Dijital Operatör üzerinden sisteme yükleyerek tarife taleplerini iletebilecek. 
 
Gerekli kontrollerin ardından başvurusu onaylanan müşterilerin tarifeleri tanımlanacak. Kampanyadan faturalı ve faturasız hat sahibi olmak üzere toplamda 50 bin Turkcell’li faydalanabilecek.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area