Ads Area

Migros Money Gold avantajları neler ?

Kalite ve bol çeşidi avantajlı fiyat ve kampanyalarla birleştirip aile bütçesine katkıda bulunan Migros, müşterilerini Money Gold’un ayrıcalıklı dünyasına davet ediyor. 
 
Ayda 60 TL’ye varan kazanç sağlayan Money Gold, Migros Sanal Market’ten ücretsiz teslimat, ayda iki adet favori üründe yüzde 50 indirim, “Kendi Kampanyanı Kendin Yap”a ayda iki kez ekstra katılım hakkı ve Petrol Ofisi’nden toplam 400 TL ve üzeri yakıt alımlarında 20 TL değerinde Positive Puan fırsatı gibi birçok avantaj sunuyor. 
 


Türkiye’nin öncü perakende markası Migros, Money Gold ile müşterilerine avantajlarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. 

 
Üyelerine birçok özel fırsat ve hizmet sunan Money Gold, Migros mağazaları ve Migros Sanal Market’ten yapılan alışverişlerde ekstra kazanç sağlıyor. 
 
Money Gold’un ayrıcalıklar dünyasındaki Migros Sanal Market’ten ücretsiz teslimat, ayda iki adet favori üründe yüzde 50 indirim, “Kendi Kampanyanı Kendin Yap”a ayda iki kez ekstra katılım hakkı ve Petrol Ofisi’nden toplam 400 TL ve üzeri yakıt alımlarında 20 TL değerinde Positive Puan fırsatı gibi avantajlar Migros müşterilerini bekliyor. 
 

Money Gold üyeleri yaptıkları alışverişlerden ayda 60 TL’ye varan kazanç elde ederek hem tasarruf ediyor hem de alışveriş keyfini katlıyor. 

 
Money Gold’a ayda 9.99 TL’ye, Money mobil uygulaması, Money web sitesinin yanı sıra Migros Sanal market web sitesi ve 0530 300 13 00 numaralı telefondan Whatsapp aracılığıyla kolaylıkla üye olunabiliyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area