Ads Area

Amazon Prime Day, 21-22 Haziran’da Türkiyede

Tüm dünyada Amazon Prime üyelerini müthiş indirimler ve eğlencenin en iyileriyle buluşturan Amazon Prime Day, bu yıl 21-22 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.
 

İki gün boyunca devam edecek Amazon Prime Day boyunca Prime üyeleri, Levi’s, DeFacto, Puma, Philips, Arzum, Russell Hobbs, L’Oreal, Nivea, Neutrogena, LEGO, HP, Bose ve Garmin gibi birçok seçkin markada sunulan kaçırılmayacak fırsatlardan faydalanabilecek. 
 

Amazon’un her yıl dünya çapında gerçekleştirdiği ve iki gün boyunca Prime üyelerine özel müthiş indirimler ve fırsatlar sunduğu Amazon Prime Day, bu yıl 21-22 Haziran tarihlerinde düzenlenecek. 

 


Prime Day boyunca Amazon Prime üyeleri, modadan ev ürünlerine, kozmetikten kitaba her kategoriden dünya çapında iki milyonu aşkın fırsatın yanı sıra, Prime Video ve Prime Gaming aracılığıyla daha önce görülmemiş özel içeriklerin de keyfini çıkarabilecekler. 
 
21 Haziran gece yarısı başlayacak Prime Day indirimleri Türkiye, ABD, Birleşik Krallık, BAE, İspanya, Singapur, Hollanda, Meksika, Portekiz, Lüksemburg, Japonya, İtalya, Almanya, Fransa, Çin, Brezilya, Belçika, Avusturya, Avustralya ve Suudi Arabistan’da 22 Haziran gün sonuna kadar devam edecek. 
 
Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/primeday adresinden 30 günlük ücretsiz deneme sürecini başlatarak Prime ayrıcalıklarından ve Prime Day fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Türkiye’de ikinci kez düzenleyeceğimiz Prime Day’in bu yıl 21 ve 22 Haziran tarihlerinde gerçekleşeceğini paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 
 
İki gün sürecek etkinlik boyunca, Prime üyelerimize geniş bir ürün yelpazesinde kaçırılmayacak fırsatlar sunacağız. Prime üyeliğimizi geçtiğimiz yıl tüm üyelere hızlı ve bedava kargo, Prime Video ile popüler ve ödüllü film ve dizilere erişim imkânı, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi ayrıcalıklar ve üyelere özel indirimler sunan bir servis olarak ayda sadece 7,90 TL karşılığında Türkiye’deki müşterilerimizle buluşturduk. 
 
Müşterilerimizin Prime’a olan ilgilerinin her gün daha da arttığını görmekten son derece memnunuz,” dedi.
 
Amazon Prime Day Fırsatlarını Kaçırmayın 
 Prime Day ile 48 Saat Boyunca Müthiş Fırsatlar: Amazon Prime üyeleri, bu yıl 21-22 Haziran tarihlerinde iki gün boyunca müthiş indirimlerden yararlanma fırsatı yakalayacaklar. 
 
Prime Day boyunca üyeler kısa süreli fırsatlar, yeni ürünler ve müthiş eğlence içerikleri ile daha az harcarken, daha fazla gülümseyecek. 
 
 Türkiye’de Binlerce İndirim Fırsatı: Türkiye’deki Prime üyeleri, iki gün boyunca moda, ev ürünleri, kişisel bakım, oyuncak, spor giyim, evcil hayvan ürünleri, kitap, elektronik gibi birçok kategoriden binlerce üründe müthiş fırsatlardan faydalanabilecek.  
 

Erken Prime Day Fırsatları Başladı: Bugünden itibaren Prime üyeleri, Prime Day öncesinde birçok kategorideki erken indirim ve sepette indirim fırsatlarından yararlanabilecekler: 

 
 Ev ürünleri: Amazon Prime üyelerine özel Philips Hue ürünlerinde %30’a varan indirim Mutfak: Amazon Prime üyelerine özel Philips ev ve mutfak ürünlerinde %30’a varan indirim 
 
Yapı Market: Amazon Prime üyelerine özel Bosch DIY ve Einhell ürünlerinde %40’a varan indirim 
 
Kitaplar: Amazon Prime üyelerine özel çok satan kitaplarda %50’ye varan indirim Oyuncak: Amazon Prime üyelerine özel seçili LEGO ürünlerinde %40’a varan indirim 
 
PC: Amazon Prime üyelerine özel HP bilgisayarlarda %20’ye varan indirim Amazon Prime üyelerine özel spor giyim ürünlerinde 100 TL’ye varan indirim Amazon Prime üyelerine özel spor ayakkabılarında 200 TL’ye varan indirim Amazon Prime üyelerine özel gıda ve günlük ihtiyaç ürünlerinde 100 TL alışverişe 20 TL indirim 
 


Amazon Prime üyelerine özel seçili telefon aksesuarlarında sepette 20 TL’ye varan indirim Amazon Prime üyelerine özel seçili Arzum ürünlerinde sepette 75 TL’ye varan indirim

Ads Area