Ads Area

120 Hz ekranıyla Huawei MatePad 11 Türkiye’de ön satışa

HUAWEI, tablet ailesine katılan en yeni ürünü olan, 120 Hz yenileme hızıyla her zamankinden daha akıcı görseller ve daha iyi yanıt veren bir ekrana sahip yeni HUAWEI MatePad 11'i HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sundu. 
 

Yeni nesil akıllı cihazlar için tasarlanan HarmonyOS 2.0, HUAWEI MatePad 11'i yepyeni işlevsellikle güçlendiriyor. Yeni tablet masaüstü, her zamankinden daha düzenli ve kullanıcılara önemli bilgileri daha verimli bir şekilde görüntülemenin yeni bir yolunu sunuyor. 
 
Dağıtılmış teknolojiden yararlanan HUAWEI MatePad 11, yaratıcılığı ve üretkenlik kullanımını daha iyi desteklemek için akıllı telefonlardan PC'lere kadar tüm senaryolara uygun diğer cihazların yeteneklerini kullanmak üzere donatıldı.  
 
Akıcı görsellik ile bezendi 


Tablet, 120 Hz yenileme hızını destekleyerek olağanüstü akıcı görseller ve her zamankinden daha iyi bir tepkime hızı sunuyor. 
 
Ayrıca HUAWEI M-Pencil (2. nesil) ile donatılan tablet, etkileyici 120 Hz tablet ekranıyla birlikte, 2 ms'ye[1] kadar düşük bir giriş gecikmesiyle kalem hareketlerine son derece duyarlı olduğu için tüketicilere daha akıllı ve daha doğal etkileşimli el yazısı deneyimleri sunuyor. 
 
Tüketiciler, yüksek kare hızlı videolar ve oyunlarda daha fazla ayrıntının keyfini çıkarabilir ve kendilerini akıcı grafiklere kaptırabilir. 
 
Örneğin, web sayfaları ve belgeler arasında gezinirken içerik hızlı bir şekilde yükleniyor. Etkileyici bir ekran yenileme hızıyla tablet, aynı zamanda son derece duyarlı bir el yazısı girişi sağlıyor. 
 
Kare hızı uyarlama teknolojisi ayrıca kullanıcılara daha uzun pil ömrü sağlamaya yardımcı oluyor. DCI-P3 renk gamını destekleyen yeni HUAWEI MatePad 11 ile hem görüntüler hem de videolar ekranda son derece canlı görünüyor. 
 
HUAWEI MatePad 11, inanılmaz renkler üretme yeteneğine ek olarak, kullanıcıların göz yorgunluğuna neden olan başlıca faktörlerden ikisi olan mavi ışığa ve titremeye maruz kalmasını en aza indirecek şekilde tasarlandı. 
 
Tablet, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık (Donanım Çözümü) ve TÜV Rheinland Flicker Free sertifikalarına[2] sahip olup, tablet üzerinde saatlerce çalıştıktan sonra bile gözlerinizin korunduğu konusunda size gönül rahatlığı sağlar.
 
Yeni Tablet Masaüstü 
HUAWEI MatePad 11, en önemli bilgileri temiz ve düzenli bir kullanıcı arayüzünde sunan yepyeni bir masaüstü tasarımı getiriyor. 
 
Yeni Bottom Dock, kullanıcıların uygulamalarını zahmetsizce kolayca bulabilmeleri için en sık ve en son kullanılan uygulamaları gösteriyor. 
 
Yeni Hizmet Widget'ları[3] ayrıca gerçek zamanlı bilgileri görüntüleyebilir ve kullanıcıların, uygulamaları kendileri başlatmadan belirli uygulama özelliklerine erişmesine izin verebilir. 
 
Bu widget'lar herhangi bir yere yerleştirilebilir ve ayrıca kullanıcıların cihazlarını tercihlerine göre kişiselleştirmeleri için tamamen özelleştirilebilir.  
 
Tablet-PC Çoklu Ekran İş Birliği 
Çoklu Ekran İş Birliği artık tablet ve PC etkileşimlerini[4] destekleyerek cihazların yeni yöntemlerle birlikte çalışmasını sağlayan üç mod sunuyor. 
 
Ayna modu, kullanıcıların PC ekranını tablete yansıtmasını sağlayarak, tableti hızlı eskizler ve hassas kaligrafi işleri üretmek[5] için HUAWEI M-Pencil (2. nesil) ile eşleştirilebilen bir çizim tablasına dönüştürür. 
 
Ofis çalışanları, Genişletme Modundan yararlanabilir ve tabletlerini PC için ikinci bir ekran gibi kullanarak, çalışmak için daha da fazla ekran alanının keyfini çıkarabilir. 
 
Yenilikçi İş Birliği Modu, HarmonyOS 2.0 ve Windows arasında gerçek platformlar arası etkileşimleri mümkün kılarak, kullanıcıların metin, resim ve belge gibi içerikleri bağlı cihazlar arasında basit bir sürükle ve bırak yöntemiyle aktarmalarına olanak tanır. 
 
Çoklu Ekran İşbirliğinin yanı sıra, yepyeni Çoklu Pencere[6] özelliği, aynı anda dört adede kadar uygulamanın görüntülenmesini destekliyor. 
 
Ayrıca, daha da iyi bir çapraz uygulama çoklu görev deneyimi için iki eşzamanlı kayan pencere de destekleniyor. Gerektiğinde kolay erişim için yüzen pencereler App Bubble'a yerleştirilebiliyor. 
 
 Yenilenen App Multiplier, iki pencerede paralel ve bağımsız işlemleri destekleyen yeni Pencere Kilidi özelliği sayesinde iki görevin tek bir uygulamada ayrı ayrı çalışmasını sağlıyor. Örneğin, bir alışveriş uygulaması kullanırken iki ürün için birer pencere açıp karşılaştırabilirsiniz. 
 
Veya sol pencerede bir e-posta yazabilir ve sağ pencerede anlık mesajlara yanıt vererek iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Haziran 2021 itibarıyla yaklaşık 4.000 uygulama, tabletlerdeki kullanıcı deneyimlerini iyileştirmek için App Multiplier'ı benimsedi.
 
HUAWEI M-Pencil (2. nesil) 
Yeni HUAWEI MatePad 11, kullanıcıların ilhamlarını yakalamalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş HUAWEI stylus kalem HUAWEI M-Pencil (2. nesil) ile uyumlu. HUAWEI M-Pencil (2. nesil) yeni platin kaplı kalem ucu, ultra düşük gecikme süresi ve 4.096 basınç hassasiyeti seviyesi desteği sunuyor[7]. 
 
Lüks saatlerin şeffaf kasa arkası tasarımından ilham alan yeni şeffaf kalem ucu, kalemin iç işleyişini sergiliyor ve daha iyi bir el yazısı deneyimi için buzlu bir dokuya sahip. 
 
HUAWEI MatePad 11 ile eşleştirildiğinde, HUAWEI M-Pencil (2. nesil), en hızlı yanıt veren, tutarlı ve özgün yazılardan bazılarını sağlamak için FullView ekranın yüksek yenileme hızını tamamlayan 2 ms[8] kadar düşük bir giriş gecikmesine sahip. 
 
 Kalemi tabletle eşleştirmek ve şarj etmek hiç olmadığı kadar zahmetsiz. Kullanıcıların her iki işlemi de başlatmak için yalnızca kalemi HUAWEI MatePad 11'in kenarına koyması yeterli. 
 
Yeni HUAWEI M-Pencil (2. nesil), herhangi bir metin alanı için el yazısı içeriği gerçek zamanlı olarak makine tarafından kodlanmış metne dönüştüren HUAWEI FreeScript[9] dahil olmak üzere çok çeşitli yenilikçi etkileşim özelliklerini destekliyor. 
 
Ayrıca mevcut araç ile silgi, Anında Şekil, Anında Tablo[10] ve daha fazlası arasında geçiş yapmak için Çift Dokunmayı da destekliyor. 
 
Dört kanallı ses ile çevresel deneyim 
Çok yönlü bir tablet olarak tasarlanan yeni HUAWEI MatePad 11, dört kanallı geniş genlikli dört hoparlörü ile etkileyici ses deneyimi sunuyor. 
 
Güçlü dahili hoparlör sistemi, her türlü içerik için odayı dolduran, sürükleyici sesler sunuyor. Ses sistemi, Harman/Kardon'daki uzman ses mühendisleri ile tasarlanıp kalibre edildi. Böylece hoparlörlerin ürettiği seslerin kaynak materyaline sadık kalması sağlandı. 
 
Çok güçlü Qualcomm Snapdragon 865 8 çekirdek işlemciye sahip HUAWEI MatePad 11, 24 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında HUAWEI Online Mağaza üzerinde ön satışta olacak. 
 
Sadece tablet olarak 4.299 TL, kalem ve klavye ya da klavye yerine kılıf seçeneği ile birlikte 4.999 TL fiyat etiketleriyle ön satışa sunulan HUAWEI MatePad 11’de ayrıca 50 TL ön ödemeye, 150 TL ek indirimin yanında ödemelerde vade farksız 4 taksit imkanı da sunuluyor.
 
[1] HUAWEI laboratuvarlarının verilerine göre. 
[2] Veriler ve test sonuçları TÜV Rheinland laboratuvarlarından gelmektedir. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tedavi edici işlevi yoktur. 
[3] Hizmet Widget'ları yalnızca belirli uygulamalar tarafından desteklenir. Gerçek deneyim değişebilir. 
[4] Bu özellik yalnızca HarmonyOS 2.0 (veya üstü) çalıştıran belirli HUAWEI tabletleri ve PC Manager 11.1 (veya üstü) çalıştıran belirli HUAWEI PC'ler tarafından desteklenir. 
[5] Bu özellik yalnızca belirli uyumlu uygulamalar tarafından desteklenir. 
[6] Bu özelliği yalnızca belirli uygulamalar destekler. Adaptasyon uygulamaya bağlıdır ve gelecekte güncellenecektir.
[7] Gerçek etki, farklı el yazısı uygulamalarına göre değişebilir. 
[8] HUAWEI laboratuvarlarının verileri. 
[9] Bu özellik yalnızca belirli uygulamalar tarafından desteklenir. Gerçek deneyim değişebilir. 
[10] Instant Shape ve Instant Table, yalnızca HarmonyOS 2.0'de ve yalnızca belirli uygulamalar tarafından desteklenir. Uyumlu uygulamaların listesi gelecekte güncellenecektir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area