Ads Area

Turkcell Pasaj’dan yüzde 40’a varan bayram indirimleri

Türkiye’nin ilk elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj’da 12-19 Mayıs tarihleri arasında yüzlerce üründe Ramazan Bayramı’na özel yüzde 40’a varan indirim kampanyası başladı.
 

Bilgisayardan kişisel bakım ürünlerine kadar toplam 9 farklı kategoride, 226 üründe Turkcell Pasaj müşterilerine peşin fiyatta indirim ve tarifeye özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra ücretsiz kargo fırsatı sunuluyor. 


 
Turkcell Pasaj’da Ramazan Bayramı indirimleri başladı. Turkcell güvencesiyle hızla ve kolayca ulaşılabilen platformda 12-19 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanyada 9 farklı kategoride 226 farklı ürün bayrama özel yüzde 40’a varan peşin fiyatta indirimlerle satışa sunuldu. 
 
Bilgisayar, tablet, akıllı telefon, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, elektrikli mutfak aletleri, hobi ürünleri, ses ve müzik ürünleri ve bilgisayar aksesuarlarından oluşan indirim kampanyasında Pasaj kullanıcıları tarifelerine ek ödeme avantajlarından faydalanabiliyor. 
 
Kampanya kapsamında Türkiye’nin alanında en büyük elektronik tedarikçilerince sunulan binlerce indirimli ürün ücretsiz kargo fırsatıyla ulaştırılıyor. 
 
Ayrıca satın alınan ürünlerin tamamı yüzde 100 doğa dostu yenilenebilir karton ambalajlarda teslim ediliyor. 
 
Turkcell Pasaj müşterileri kampanyaya www.turkcell.com.tr/pasaj internet sitesi üzerinden ve Dijital Operatör uygulamasından ulaşabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area