Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Super Bomberman R Onlıne,Playstatıon, Swıtch Ve Pc’ye Geliyor

Oyunun 1. Sezonu 27 Mayıs’ta tamamen yeni bir “Battle Pass” içeriğiyle başlayacak ve oynanabilir karakter Old Snake Bomber’ı içerecek 

 

Konami Digital Entertainment, B.V. bugün yaptığı açıklamayla SUPER BOMBERMAN R ONLINE’ın 27 Mayıs’ta PlayStation®4, Nintendo Switch™ ve PC için Steam’e geleceğini açıkladı. 
 
Oyunun oynaması ücretsiz ve dijital olarak indirilebileceği ve PlayStation®5 ile de uyumlu olacağı belirtiliyor. 


 
SUPER BOMBERMAN R ONLINE‘ın Xbox One ve Xbox Series X/S sürümlerinin ne zaman geleceğiyse daha ileri bir tarihte açıklanacak. SUPER BOMBERMAN R ONLINE’da oyuna gelen yenilikler arasında yeni bir sezon sistemi bulunuyor. 
 
Sezon sistemine dahil olan platformlar arasında Google Stadia da var. Oyundaki her sezon üç ay sürüyor ve yepyeni eşyaları, kozmetikleri ve yeni bir Bomber kahramanı da beraberinde getiriyor. 
 
1. Sezonun kahramanı Old Snake Bomber, Metal Gear Solid’den eski bir dostumuz. Kendisine oyun içi “Bomber Coins”leri toplayarak sahip olabilirsiniz. Belli bir sezona ait eşyalar ve kozmetikler sadece o sezon boyunca elde edilebilir olacak. 
 
SUPER BOMBERMAN R ONLINE, Silver (Gümüş) Pass ve Gold (Altın) Pass adı verilen iki kademeli bir “Battle Pass” sistemine sahip. 
 
Silver Pass tüm oyunculara açık ve oyuncuların Battle 64 modunu oynadıkça yeni kozmetikler, aksesuarlar ve pozlar gibi çeşitli kazanımlar elde etmesini sağlıyor. 
 
Silver Pass’in toplamda 100 seviye olduğu düşünülürse oyuncuları her sezon oldukça zengin oyun içerikleriyle birbirinden keyifli hediyelerin ücretsiz olarak beklediğini söylemek mümkün. 
 
Opsiyonel olan Gold Pass ise 100’den fazla seviyeye sahip ve oyunu birebir etkilemeyen çok özel eşyalar ve kozmetiklere sahip. Gold Pass, platform mağazasından ya da oyun içi mağazadan 800 Bomber Coins karşılığında alınabiliyor. 
 
Bomber Coins’lerin Gold Pass ödülleri olarak da kazanılabildiğini ekleyelim. Hem Silver hem de Gold Pass içerikleri tamamen mevcut sezona özel ve üç ayın sonunda, sezon bittiğinde yeni sezondaki ödülleri kazanmak için oyuncular seviyeleri en baştan yeniden atlamaya başlıyor. 
 
SUPER BOMBERMAN R ONLINE’ın çıkışından önce KONAMI, kendi içeriklerini geliştirmek isteyen oyuncular için Oyuncu İçeriği Geliştirme videoları yayınlayacağı belirtildi. Bu konuda daha fazla bilgiyi çıkışından önce oyunun resmî sitesinde bulabileceksiniz. 
 
Son olarak, SUPER BOMBERMAN R’ın iki milyondan fazla kopya satmasını kutlamak adına KONAMI, SUPER BOMBERMAN R ONLINE oyuncularına “Double Platinum Cake” kostümünü hediye edecek.  
 

SUPER BOMBERMAN R ONLINE Hakkında: 

Daha önce Stadia üzerinde yayınlanan, SUPER BOMBERMAN R ONLINE, KONAMI’nin popüler oyunu Super Bomberman R’yi temel alarak 8 Bomber Kardeşi ve diğer karakterleri 64 kişilik çevrimiçi bir battle royale’de karşı karşıya getiriyor. 
 
Bomberman, oyunu partilerin favorisi haline getiren klasikleşmiş oynanışına (savaş meydanlarında ilerle, gizli power-up’ları bul ve rakiplerini bunlarla alt et) sahip olsa da SUPER BOMBERMAN R ONLINE’ın asıl öne çıkan farkı “Battle 64” modu. Kendisini 16 farklı başlangıç haritasından birinde bulan 64 oyuncu, sayıları giderek azalan haritalar içinde kıran kırana ve eğlenceli bir mücadele vererek savaş alanının en iyi bombacısı olmak için yarışıyorlar. 
 
SUPER BOMBERMAN R ONLINE 100’den fazla kişiselleştirilebilir oyun içeriğine sahip; bunlar arasında sayısız kostüm, aksesuar ve ilk kez gelen bir özellik olan bomba kaplaması bulunuyor. Bomba kaplaması sadece bombanın kendisini değil patlayış şeklini de etkiliyor. 


 
Oyuncular dilerlerse Premium Paketi satın alarak Gradius, Silent Hill ve Castlevania gibi KONAMI’nin klasikleşmiş oyunlarından 14 ekstra karakteri elde edebilir, yepyeni görünüş ve özelliklere sahip olabilirler! Premium Paket, ücretsiz “Battle 64” modunun yanı sıra oyunculara kendi oyun odalarını kurabilme şansı veriyor. 
 
Oyun kurucular bu odalarda, “Battle 64” modu, 16 kişilik “Standart” mod ya da Grand Prix modu arasından dilediklerini seçip oyunun kurallarını belirleyebiliyor. Grand Prix, oyuncuları maksimum üçer kişilik takımlara ayırıyor ve takımlar iki round boyunca en yüksek puanı toplamak için yarışıyorlar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar