Ads Area

Casper’da Büyük Bahar Kampanyası Başladı

Performanstan günlük yaşama her ihtiyaca uygun ürünler sunan Casper Nirvana ve Excalibur notebook modellerinde %30’a varan indirim fırsatı bahar kampanyasında. 

 

Teknolojik ve dijital çözümleri en yüksek ve ulaşabilir düzeyde yaşamak isteyen tüm kullanıcılar için birçok seçenek sunan Casper, bahar ayı için seçili laptop modellerini %30’a varan indirimlerle teknoloji severlerle buluşturuyor.  


 

CASPER Nirvana Laptoplar 

Yüksek performans sunan güncel işlemcileri, günümüz trendlerini takip eden ince ve hafif tasarımları ile kullanıcılara yüksek verimlilik sunan Nirvana laptoplar, her ihtiyaca göre bilgisayar özelleştirme imkânı sunuyor. Uzun pil ömrü, yüksek depolama alanı ve bağlantı hızı ile iş hayatının verimini artırmak için tasarlandı.
 
Kurumsal çözümlerin ve uzaktan çalışma sistemine uyumun öneminin devam ettiği günümüzde, Nirvana S500, C350, X400 ve X500 modellerine bahar kampanyasına özel indirimlerle ulaşabilirsiniz.  
 
Oyunda Güç Budur 
Güçlü oyun ve performans bilgisayarları Excalibur G770 ürünü de bahar kampanyasında indirime giren ürünler arasında. Oyuncuların tercih ettiği oyun bilgisayarı; oynanan oyunlara, kullanılan programlara ve bütçelere göre birçok özelleştirme seçeneği sunuyor. 
 
İşlemci, ekran kartı, RAM gibi donanımların seçenekleri ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda performansınıza yön verebileceğiniz bir deneyim sunuyor. 
 
 Nirvana laptoplarda ve Excalibur G770 ürünlerinde, Casper’ın sunduğu özelleştirme özelliği ile işlemci, ekran kartı ve ram seçenekleri ile bilgisayarınızı dilediğiniz gibi zenginleştirebilir, kişiye özel bilgisayarınızı üretebilirsiniz. 
 
 Bahar kampanyasına özel sunulan %30’a varan indirimli Nirvana ve Excalibur laptop modellerine casper buyuk-bahar-kampanyasi sayfasından ulaşabilir, kendinize en uygun ürünü özelleştirip satın alabilirsiniz.  
 
Kampanya Ürünleri:
 Casper Nirvana C350, Casper Nirvana S500, Casper Nirvana X400, Casper Nirvana X500, Excalibur G770

Ads Area