Ads Area

Microsoft Flight Simulator GeForce RTX 30 Serisi Güncellemesiyle Çifte Performans

Microsoft Flight Simulator için NVIDIA’nın GPU uzmanlığının test edileceği bir oyun denilebilir. 
 

Bu oyun, popüler uçakların gerçekçi tasarımlarını gerçeğe uygun bir dünya haritasıyla birleştiren ve ücretsiz güncellemelerle birlikte dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerine ve havaalanlarına el yapımı detaylar eklenebilen yeni nesil bir simülatör olarak dikkat çekiyor. 


 
Ancak, bu yüksek gerçekçiliğin yakalanması için çok fazla GPU gücü gerekiyor. Bu da yeni bir GeForce RTX 30 serisi ekran kartının Microsoft Flight Simulator oynayan birçok oyuncu için faydalı olabileceğini gösteriyor.  
 
Digital Foundry, Microsoft Flight Simulator Güncellemesinin Derinliklerine İniyor 
Digital Foundry ekibi, optimize etmiş oldukları ayarlarla Doha, New York, Tokyo ve Londra şehirlerinde komut dosyalı benchmark’lar oluşturdu. 
 
Bu süreçte, çok daha hızlı ve sorunsuz bir oyun deneyimi için GeForce RTX 30 Serisi bir GPU'nun, GeForce GTX 10 Serisi GPU'lara kıyasla ortalama 2 kat fazla performans sunduğu ortaya çıktı. 
 
GeForce RTX 20 Serisi’nden Ampere mimarisine yapılacak bir geçişte de %53'e varan performans artışı gözlemlendi. Eski mimarilerden GeForce RTX 30 serisine yapılacak bir geçiş, Microsoft Flight Simulator'ı daha yüksek düzeyde gerçekçilikle deneyimlemeye olanak tanıyor. 
 
Digital Foundry, Microsoft Flight Simulator’daki performans seviyelerini derinlemesine inceleyerek hemen hemen her bütçe için bir yeni bir ekran kartı önerisi sunuyor.  
 
GeForce Garage, Microsoft Flight Simulator için Muhteşem Yeni Bir PC İle Havalanıyor 
NVIDIA’nın uzman PC modder’ları ve meraklılarından oluşan GeForce Garage ekibi, LogitechG ve Next Level Racing ortaklığı ile simülasyon fanlarını heyecanlandıracak, hareketli platform üzerine konumlandırılmış kokpite sahip bir PC hazırladı. 
 
Üç adet LG CX 65” OLED TV’ye görüntü yollayan ve Microsoft Flight Simulator'ı 5760x1080 çözünürlükte çalıştıran EK sıvı soğutmalı GeForce RTX 3080 sistemin kalbinde yer alıyor.
 
 İleri seviyede kontrol ve görüntü kombinasyonu hareketli kokpit tasarımı ile birleşince oyuncular dokunsal ve hareketsel geri bildirimleri daha önce hiç olmadığı kadar iyi hissedebiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area