Ads Area

Deezer’ın Bahar Kampanyası ile HiFi ses ile tanışın

İlkbahar’ın gelişi ile birlikte doğadaki kuş seslerine eşlik edecek farklı bir kanal arıyorsanız, Deezer Aile ve HiFi kampanyası tam size göre… 
 

Kampanya ile kullanıcılar Deezer’ın HiFi ve Aile üyeliklerini 3 ay boyunca ücretsiz deneyebilecek. Kullanıcılar kampanyadan 30 Nisan’a kadar faydalanabilecek. 
 
Mart'tan itibaren, geçerli bir ödeme seçeneğiyle kaydolduğunuzda üç ay boyunca müzik ve podcast'lere sınırsız, ücretsiz erişimin keyfini ailenizle çıkarabilir ya da HiFi ses kalitesi ile tanışabilirsiniz. 
 
Ayrıca yıl boyunca Deezer Premium üyelik de ilk 3 ay ücretsiz olmaya devam edecek. Kullanıcılar kendilerine en uygun üyeliği seçip hemen kampanyadan faydalanabilir: 


 
Deezer Premium: 73 milyondan fazla şarkıya, podcast'e ve canlı radyo kanalına reklamsız erişim, özel olarak seçilmiş çalma listeleri, Flow, çevrimdışı dinleme, SongCatcher ve şarkı sözleriyle birlikte dinleme özelliklerine sahip. 
 
Deezer Aile: Toplam 13 bağlı cihazda 6 adede kadar profille Premium'un tüm avantajlarına sahip. Çocuk profili oluşturarak çocuğunuzun kendisine uygun içeriklere erişmesini sağlayabilir, her aile üyesinden gelen şarkılarla ‘Aile Liste’nizin keyfini çıkarabilirsiniz. 
 
Deezer HiFi : Tüm Premium özelliklere sahip olmanın yanı sıra 70 milyon parçayı FLAC kalitesinde dinleyebilirsiniz. HiFi kullanıcıları ayrıca ‘360 by Deezer’ uygulamasıyla 360 Deality Audio’ şarkılarına özel erken erişim fırsatı elde edebilirler. 
 
 ** Bağlı cihazlar arasında cep telefonları, tabletler, k işisel bilgisayarlar, akıllı TV'ler ve hoparlörler, Amazon Alexa, Google Home ve Facebook Portalı yer alabilir.
Tags

Ads Area