Ads Area

Teknosa’dan sevgilileri mutlu edecek kampanyalar

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin öncü markası Teknosa, Sevgililer Günü için akıllı telefondan televizyona, tabletten aksesuara, ev aletlerinden kişisel bakıma tüm ürün gruplarında yaptığı ilgi çekici kampanyaları teknoloji severlerin beğenisine sunuyor. 
 

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, sevgilisine hem ihtiyaç duyduğu hem de keyif aldığı son teknoloji ürünlerini hediye etmek isteyenler için indirim ve avantajlarla dolu kampanyalarına başladı. 
 
Tercihlerde her zaman öne çıkan akıllı telefonlarda indirim kampanyalarının yanı sıra Samsung Galaxy A51 ya da Galaxy A71 telefon satın alanlara, Philips 8'i 1 arada erkek bakım kiti veya Remington saç düzleştirici hediye ediliyor. 


 
Sevgililer günü hediyelerinin bir diğer gözdesi erkek ve kadın kişisel bakım ürünlerinde yüzde 40’a varan indirim imkânları sunan şirket, Teknosa güvencesi ve tecrübesi taşıyan Preo ürünlerinde de erkek bakım kategorisindeki indirimleriyle sevgililerin özel hediye arayışına cevap veriyor. 
 
Preo markasında normalde 179 TL olan saç sakal kesme makinesini 99 TL’ye; 239 TL olan ıslak kuru 3 başlıklı tıraş makinesini ise 139 TL’ye satın almak mümkün. 
 
Yine Preo markalı tüm kulaklık ve bluetooth speaker’larda da 1 alana 2’nci üründe %50 indirim, JBL ve Logitech Ultimate ears markalı aksesuarlarda avantajlı kampanyalar var. 
 
 Kampanyalar ve farklı indirimler, 14 Şubat tarihine kadar tüm Teknosa mağazalarında ve teknosa.com’da devam edecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area