Ads Area

LG Ürünlerini Yorumla, Hediyeleri Kazan

LG Türkiye, kullanıcıların ürünleri hakkındaki deneyim ve görüşlerini tüm tüketicilerle paylaşmak, LG ürünleri ile ilgili gerçek kullanıcı fikirlerini sunmak üzere www.lgilekesfet.com web sitesini hayata geçirdi. 
 

web sitesi, tüketicilere rehberlik etmenin yanı sıra, ürün yorumlayan kullanıcılara da LG ürünleri kazanma şansı sağlıyor. 


 
LG Electronics (LG), LG müşterileri ve Türkiye'nin teknoloji alanındaki en iyi içerik üreticilerinin LG ürünlerini deneyimlediği ve görüşlerini paylaştığı www.lgilekesfet.com web sitesini hayata geçirdi. 
 
www.lgilekesfet.com web sitesinde, kullanıcıların sahip oldukları, uzun süre deneyimleyerek etraflıca fikir sahibi oldukları LG ürünleri hakkında, detaylı görüşleri paylaşılıyor. 
 
Böylelikle site, tüketicilere rehberlik ediyor, satın almayı düşündükleri ürünler hakkında tarafsız kişilerin görüşleri üzerinden fikir veriyor. 
 
www.lgilekesfet.com web sitesi için LG ürünlerini satın aldıktan sonra deneyimleyip görüşlerini paylaşan kullanıcılar, LG ürünlerinden birini kazanma şansına sahip oluyor. 
 
Kullanıcı Deneyimi Programına Katılmak İçin Video Çekmek Yeterli 
Satın aldıkları LG ürünleri ile ilgili deneyimleri paylaşmak ve yarışma periyotlarına özel seçilen LG ürünlerini kazanmak isteyen kullanıcıların, kullanmış oldukları LG ürünü ile ilgili düşüncelerini objektif bir şekilde paylaştıkları deneyim videosu çekmeleri yarışmaya katılım için yeterli oluyor. 
 
Kullanıcıların daha sonra, kampanya sayfası üzerinden form doldurularak çektikleri videonun linkini iletmeleri gerekiyor. 
 
Kullanıcı Deneyimi Programı ile ilgili detaylar http://www.lgilekesfet.com/ linkinden görülebiliyor. LG ürünü kazananlar ise, juri değerlendirmesi sonrasında LG Türkiye Facebook sayfasından açıklanıyor.

Ads Area