Ads Area

Evden çalışma hayatında yavaş internet dönemi kapanıyor

Küresel çapta esnek ve uzaktan çalışma dönemine geçilen bu dönemde evdeki internet ağı bağlantınızı güçlendirerek iş verimliliğinizi artırabilirsiniz


 

 

En yeni Wi-Fi 6 Plus teknolojisine sahip HONOR Router 3’le evde ofis hızında internet ağı keyfi yaşayacaksınız. 

 

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR’ungeçtiğimiz günlerde satışa sunduğu HONOR Router 3, evden çalışma düzenine alıştığımız bu günlerde işleri kolaylaştıran ve verimliliği artıran bir yardımcı olarak öne çıkıyor. Peki evde halihazırda bir modeme sahip olanlar, yeni bir router’la ne gibi avantajlar elde ediyor?

 

 Evinde internet bağlantısı için genelde servis sağlayıcıların sunduğu modemler kullanılıyor. Bu modemler eve internet bağlantısı sunmak dışında ekstra özelliklere sahip olmuyor ve performanslarıyla kullanıcıların beklentilerini karşılamayabiliyor. 

 

Bu nedenle bağlantı sorunları, kısıtlı kapsama alanı ve bağlı cihazları yönetiminde aksaklıklar gibi sıkıntılar baş gösterebiliyor. Çalışma hayatının evlere taşındığı bu dönemde, sorunsuz ve kaliteli bir internet ağı bir mesainin olmazsa olmazı olarak kabul ediliyor. Router’lar ağ bağlantı kalitesini ve verimini artırmaya ek olarak evdeki çalışma hayatında özellikle internet bağlantısıyla ilgili sıkıntıları çözüyor.

 

Yüksek performans ve yönetilebilirlik

 

HONOR’un hayatı kolaylaştıran ürünlerinin en yenilerinden biri olan HONOR Router 3 de evde çalışma hayatını kolaylaştıran özellikleriyle dikkat çekiyor. Cihazın öne çıkan özellikleri arasında ebeveyn kontrolü, kablosuz erişimi takvimlendirme ve misafir ağı öne çıkıyor. HONOR Router 3 sayesinde mesai saatlerinde ağınızın yavaşlamasını engellerken, ağınızı da tüm kullanıcılar için güvenli hale getiriyorsunuz.

 

En yeni Wi-Fi standartı ve ötesi

 

HONOR Router 3, geleneksel modemlerin sunamadığı Wi-Fi 5 standardının da ötesinde, Wi-Fi 6 Plus teknolojisiyle donatıldı. Bu en yeni Wi-Fi standardı sayesinde evinizdeki kablosuz ağın kapsama alanı da genişliyor. Yani evinizde çalışırken modeme en yakın odaya kısılıp kalmadan, dizüstü bilgisayarınızla herhangi bir noktadan rahatça çalışabiliyorsunuz. 

 

Wi-Fi 6 Plus’ın sağladığı olanaklar arasında bağlı cihazlar için daha düşük pil tüketimi ve daha yüksek hız da dikkat çekiyor. Ayrıca bu yeni standart sayesinde ev ağınız WPA 3 ile öncekilerden çok daha güvenli bir yapıya sahip oluyor. Bu sayede işinizle ilgili tüm verileriniz de korunuyor.

 

Yüksek hızda veri aktarımı

 

Router’ların bir diğer öne çıkan özelliği de mevcut modemlere göre ev ağınızı çok daha yüksek hıza taşıması. Yani evinizde yer alan bağlı cihazlar arasındaki veri iletişimi, geleneksel bir modemin sunduğu hızın 4-5 katı seviyelere ulaşabiliyor. Böylece evinizde ekstra bir fiziksel depolama cihazı kullanmanıza gerek kalmadan, cihazlar arasında dosya aktarımı yapabiliyorsunuz.

 

Hatta bu yüksek hız sayesinde depoladığınız bir 4K filmi, ağ üzerinden akıllı televizyonunuza yansıtmanız bile mümkün oluyor. Böylece ek cihaz almanın masrafı bir kenara, tüm verilerinize herhangi bir akıllı cihazdan, oturduğunuz yerden erişme kolaylığına da sahip oluyorsunuz.

 

Telefonunuzdan kolayca yönetin

 

HONOR Router 3’ün yönetilebilirlik özellikleri ve daha fazlasına akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz AI Life uygulamasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Router 3’ün web ara yüzüne erişerek daha detaylı bir kontrole sahip olabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area