Ads Area

Vodafone aboneleri discovery+ izleyebilecek

Discovery ve Vodafone, discovery+ 

hizmetini de içeren yeni ortaklıklarını açıkladı

 

Discovery ve Vodafone, Avrupa’da 12 ülkede 100 milyondan fazla haneye erişim sağlayan anlaşma ile geleneksel TV portföyüne Discovery’nin yeni dijital platformu discovery+’a erişimi ekleyerek varolan iş birliklerini güçlendirdiler. 

 

Discovery, Inc. ve Vodafone arasında imzalanan uzun süreli anlaşma sonucu; Türkiye, Birleşik Krallık, Almanya, İtalya, İspanya, Romanya, Portekiz, Yunanistan, Çekya, Macaristan, İrlanda ve İzlanda’nın içinde bulunduğu 12 Avrupa ülkesindeki Vodafone aboneleri Discovery’nin sevilen içeriklerine erişmeye devam edecek.

 

Bu anlaşma ile Vodafone aboneleri Discovery kanallarının yanı sıra, yeni dijital yayın platformu discovery+’a da erişebilecekler. 

 

Aboneler; Discovery’nin ikonik kanallarından sınırsız sayıda sevilen içeriğin yanı sıra BBC’nin doğa tarihi belgeselleri ve Eurosport tarafından yayınlanan prestijli spor müsabakalarını da discovery+ üzerinden takip edebilecekler. Türkiye’de sadece Vodafone mobil hat sahiplerinin discovery+’a erişimi olacak. 

 

Bugüne kadarki en geniş içerik arşivine sahip yeni platform olan discovery+, yaşam tarzı, ilişkiler, ev, emlak, yemek, suç, paranormal olaylar, macera, doğa tarihi, bilim, teknoloji ve çevre gibi Discovery kanallarının liderliği elinde bulundurduğu türlerde sınırsız sayıda arşiv programın yanı sıra sadece discovery+’a özel, çok sayıda yeni, kaliteli orijinal seri ve belgeseli izleyicilerin beğenisine sunacak. 

 

Eurosport tarafından yayınlanan tenis Grand Slam'leri ve bisiklet turlarının yanı sıra motor sporları ve kış sporları gibi farklı spor dallarından müsabakaları canlı yayınlayacak. 2021 yazında Tokyo’da düzenlenmesi planlanan Olimpiyat Oyunları’ndaki tüm müsabakalar da discovery+’tan takip edilebilecek. 

 

Ortaklık neticesinde Discovery, Avrupa’da Vodafone TV ve Mobil aboneliklerin bulunduğu 100 milyondan fazla haneye erişecek. Discovery+ lansmanına özel kampanyalar ülkeden ülkeye değişiklik gösterecek ve her ülkede Discovery ve Vodafone’un sahip olduğu mecralar üzerinden tanıtımı gerçekleştirilecek. 

 

discovery+ hizmeti 12 ülkede 2021 ve 2022 senelerinde Vodafone abonelerinin erişimine açılacak. Almanya, İtalya, Romanya, Portekiz, Yunanistan, Çekya, Macaristan, İrlanda ve İzlanda’daki Vodafone TV aboneleri ise, Discovery kanallarına platformları üzerinden erişmeye devam edecek. 

  

Discovery, Inc.'in Başkanı ve CEO'su David Zaslav 

 

“Avrupa’nın en büyük operatörü Vodafone ile pek çok ülkeye ve platforma yayılan yeni iş birliğimizden ötürü çok mutluyuz. Vodafone’un geniş üye ağı, discovery+’ın Avrupa’da tanınması ve yayılması için önemli bir rol oynayacak. Bu anlaşma, TV yayınlarımıza ek olarak sevilen içeriklerimizi daha fazla platformda ve cihazda daha fazla izleyici ile buluşturma stratejimizi destekliyor.” 

 

Ahmed Essam, Vodafone CCO’su ve Stratejiden Sorumlu Başkanı  

 

“Discovery ile imzaladığımız anlaşmadan ötürü çok mutluyuz. Bu anlaşma; Discovery ile varolan ortaklığımızı genişletmenin yanı sıra Vodafone’un Avrupa’daki lider video içerik platformu pozisyonunu da pekiştirmiş oldu. Discovery, abonelerimize sunmuş olduğumuz eğlence paketinin en önemli parçası olacak ve hem TV platformumuz hem de dijital platformumuzdaki izleyici deneyimini en yüksek seviyeye çekecek.” 

 

Discovery, Inc. EMEA Bölgesi Başkanı Kasia Kieli

 

“discovery+ ile eşsiz global ve yerel içeriklerimizi Avrupa’daki izleyicilerimiz ile buluşturacağız. Vodafone ile iş birliğimizi geliştirdiğimiz için çok mutluyuz. Bu stratejik ortaklık sayesinde Vodafone aboneleri, Discovery’nin en iyi içeriklerine diledikleri zaman, diledikleri yerde erişebilecekler.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area