Ads Area

Philips’in Yeni Spor Kulaklık Serisi 2021’in İlk Yarısında Tanıtılacak

Philips Sound; yeni, dört farklı kablosuz spor kulaklık modeliyle bu sene de spor kulaklıklara odaklanıyor. 
 

 Philips Sound, yılın ilk yarısında dört farklı kablosuz spor kulaklık piyasaya sürecek. 
 


Kulaklık pazarında önemli bir yere sahip olan Philips Sound; olağanüstü uyum, rahatlık, dayanıklılık, kusursuz ses, konfor, güvenlik ve hijyen özelliklerine odaklanarak ürettiği yeni spor serisiyle önde gelen spor kulaklık markalarından biri olmayı hedefliyor. 
 
Aktif spor yapanların sıklıkla tercih ettiği, antrenmanlar için özel üretilen spor kulaklıklar; kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. 
 
Philips’in Yeni Spor Kulaklık Serisi, Nisan 2021 itibariyle dört yeni ürünle raflardaki yerini alacak Boyun bantlı, kulak üstü ve TWS dahil olmak üzere geniş model yelpazesiyle seride farklı spor dallarına uygun birçok seçenek bulunuyor Serinin yeni amiral gemisi A7306 model gerçek kablosuz kulaklıklar, kalp atış hızını izliyor ve UV teknolojisi sayesinde kendini temizliyor 
 
Serinin tüm kulaklıkları, kullanıcılarına kulakta rahatlık garantisi veriyor. A7306 ve A3206 modelleri, değiştirilebilen farklı kanat uçları ve kulak kancası seçenekleri sunuyor 
 
Yeni A6606 kablosuz boyun bantlı kulaklık, hem mükemmel ses kalitesi sunuyor hem de ‘’Kemik İletimli Titreşim Teknolojisi’’ sayesinde kulakların harici sesleri işitmesine olanak tanıyor. Kulaklıklarla entegre LED ışıklar, karanlıkta yapılan antrenmanlar boyunca kullanıcısına ek güvenlik sağlıyor 
 
A7306, A3206 ve A6606 modelleri; 30 dakika boyunca 1 metreye kadar su geçirmezken, serideki tüm diğer yeni ürünler de toz ve tere karşı dayanıklı A4216 modelinde bulunan jel dolgulu kulak üstü pedler, uzun antrenmanlarda bile kulakları serin tutuyor 
 
Serinin tüm kulaklıkları Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip ve diğer bluetooth cihazlarla otomatik olarak eşleşebiliyor Hızlı şarj ve uzun pil ömrü sayesinde uzun antrenmanlarda bile kullanıcılarına kesintisiz müzik keyfi yaşatıyor. 
 
Philips Spor Kulaklıklar; açık havada spor yapmayı sevenler, sporu bir yaşam tarzı haline getirenler ve profesyonel sporcular için farklı modellere sahip. 
 
Philips’in kablosuz spor kulaklık serisi; uzun orman koşuları, sahil kenarında bisiklet turları, spor salonunda antrenmanlar, evde yoga seansları gibi farklı spor dallarında kullanıcılarına sağlık ve zindeliğe giden yolda eşlik etmek üzere özel olarak tasarlandı. 
 
Kablosuz ve kolay kullanımlı Philips Spor Kulaklık Serisi; ses kalitesinin yanında ekstra konfor, toz ve tere dayanıklılık, ekstra güvenlik özellikleri, uzun pil ömrü, UV temizleme teknolojisi gibi özelliklerine kalp atış hızı ölçümü ve kemik iletimli ses teknolojisini de ekledi. 
 
LED ışıklı A6606 model kulaklıklar; akşam saatlerinde dışarda spor yapmayı tercih edenleri güvende tutmak üzere özel olarak tasarlandı.  
 
Philips A7306 Spor TWS Kulak İçi Kulaklıklar: 
Siyah renk seçeneğiyle 2021’in 2. çeyreğinden itibaren raflarda olacak. Serinin amiral gemisi Gerçek Kablosuz A7306 kulaklıklar, profesyonel sporculara üç farklı renkli kanat ucu ve çıkarılabilen kulak kancası seçeneğiyle ekstra konfor sağlıyor. 
 
Kulaklığın kulakla optimum uyumlu olması pasif gürültü engellemenin mükemmel olmasını sağlarken, 9mm büyüklüğündeki sürücüler kulaklığın üst düzeyde ses kalitesi sunmasını ve tam şarjla altı saate kadar kesintisiz pil ömrü sağlıyor. 
 
Yalnızca 15 dakikada hızlı şarj edilebilen kulaklıklar şarj kutusu sayesinde ek olarak 18 saat süre daha kullanım olanağı sağlıyor. 
 
Sporseverler, antrenman performanslarını mevcut popüler fitness uygulamalarının çoğuyla uyumlu olan kulaklığın yerleşik kalp atış hızı monitörü aracılığıyla da takip edebiliyor. 
 
Kulaklıklar; su geçirmez, toz ve tere karşı dayanıklı A7306’in şarj kutusundaki UV ışığıyla temizleme teknolojisi sayesinde 20 saniyenin çok az üzerinde bir sürede kendini temizleyebiliyor. Kullanıcılar, tek tuşla farkındalık modunu aktifleştirerek dilediğinde dışarıdaki seslere de hakim olarak güvende kalabiliyor.  
 
Performansını takip et. Güvende Kal.  
Yerleşik kalp hızı monitörü. Nabız değerleri antrenman süresince takip edilerek güvenli bir antrenman yapılmasını sağlıyor UV ışığıyla temizleme teknolojisi bulunuyor Tek tuşla aktifleşen ‘Farkındalık Modu’ sayesinde dışardaki sesler dilediğinde aktifleşebiliyor IP57 sınıfı kulaklık. 
 
30 dakika boyunca 1 metreye kadar su geçirmiyor. Ter ve toza dayanıklı. Tek şarjla 6 saat kesintisiz çalma süresi sunuyor. (Şarj kutusunda şarj edildiğinde ekstra 18 saat çalma süresi.) 15 dakikalık hızlı şarjla 1 saat çalma süresi sunuyor. (Kulaklık 2 saatlik şarjla tamamen dolduruluyor.)  
 
Mükemmel uyum ve konfor. Harika Ses 
 9mm’lik büyük, neodimiyum akustik sürücüler sahip Kusursuz ses. Kaliteli bas. Etkili pasif gürültü engelleme özellikleri mevcut Mükemmel uyum için tasarlanmış üç farklı değiştirilebilen kulaklık ucu bulunuyor 
 
Çıkarılabilen kanat uçları ve kulak kancaları sayesinde daha rahat ve güvenli Daha net ve berrak bir müzik deneyimi için her kulaklıkta iki adet yerleşik mikrofon bulunuyor.  
 
Müzik Dinlemek Artık Daha Keyifli 
Bluetooth cihazlarla otomatik olarak eşleşiyor Kullanıcı dostu tuşlarla müziği başlatmak, durdurmak, yeni şarkı aramak çok kolay Google Asistan ve Apple Siri’yi destekliyor Philips’in kolayca indirilebilen özel kulaklık uygulamasına ve diğer popüler antrenman takibi uygulamalarıyla kolayca eşleştirilebiliyor.  
 
Philips A6606 Model Spor, Kemik İletimli Kulaklıklar:  
Siyah renk seçeneğiyle 2021’in 2. çeyreğinden itibaren raflarda olacak. 
 
A6606 model kablosuz kulaklıklar; geleneksel 'sürücü' tabanlı kulaklıklardan farklı olarak, kullanıcısının elmacık kemikleri aracılığıyla kulağa ses titreşimlerini ileten ‘Kemik İletimi Teknolojisi’ni’ kullanıyor. Kullanıcı, bu teknoloji sayesinde, dış seslere de hakim olarak ve yüksek kalitede müzik keyfi deneyimliyor. 
 
Bisiklet kaskının altına dahi sorunsuz uyacak şekilde tasarlanmış ultra hafif, güçlendirilmiş titanyum yapıya sahip kulaklıklar; Philips Kulaklık Uygulaması’yla kolayca kontrol edilebilen LED aydınlatmaya da sahip. 
 
Açık Havada Yapılan Antrenmanlar Artık Daha Güvenli 
Kemik İletim Teknolojisi’yle yüksek kalitede müzik keyfi sunuyor. LED aydınlatma sayesinde akşam antrenmanlarında çok daha güvenli. Tek seferlik şarjla 9 saat çalma süresi sunuyor. 15 dakikalık hızlı şarjla 1 saat çalma süresi. (Kulaklık 2 saatlik şarjla tamamen dolduruluyor.)  
 
Tüm Hava Koşulları İçin Ekstra Dayanıklı 
Hafif titanium takviyeli boyun bandına sahip. Geleneksel kulaklıkların aksine kulak tıkacı olmayan şık tasarım. IP67 sınıfı kulaklık. 30 dakika boyunca 1 metreye kadar su geçirmez. Ter ve toza dayanıklı. Kolay saklama için taşıma çantası var.  
 
Akıllı Kulaklıklar 
Bluetooth cihazlarınızla otomatik olarak eşleşebiliyor. Philips kulaklık uygulamasıyla uyumlu. Kulaklıklardaki iki dahili mikrofon sayesinde hareket halindeyken sesli aramalar daha kaliteli yapılabiliyor. USB-C Şarjlı  
 
Philips A4216 Model Spor, Kablosuz Kulak Üstü Kulaklıklar 
Siyah renk seçeneğiyle 2021’in 2. çeyreğinden itibaren raflarda olacak. Philips A4216 model kablosuz, pasif gürültü engelleme özelliğine sahip kulak üstü kulaklıklar; derin bas üretimiyle ayrıntılı ses kalitesi sağlayan büyük 40 mm’lik sürücülere sahip. 
 


 
Tüm spor aktiviteleri ve zorlu dış mekan antrenmanları için özel olarak üretilen kulaklıklarda; çıkarılıp yıkanabilen kumaş kılıflar bulunuyor. 
 
Ekstra hafif olması ve kulakları serin tutmasıyla yüksek yoğunluklu antrenmanlar için birebir olan kulaklıklar, kullanıcısına ekstra konfor sağlıyor.  
 
25 saatlik çalma süresi ve hızlı şarj özelliği sayesinde en uzun antrenmanlarda bile rahatça kullanılabiliyor. 
Uzun Antrenmanlarda Bile Serin Kalın İçe katlanabilen, ergonomik tasarım. Büyük, 40 mm’lik neodimiyum akustik sürücüler sayesinde mükemmel detaylı ses ve bas kalitesi. Mükemmel pasif gürültü engelleme. 
 
15 dakikalık hızlı şarjla 1 saat çalma süresi sunuyor. (Kulaklık 2 saatlik şarjla tamamen dolduruluyor.) Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık. Full şarjla toplamda 25 saatlik çalma süresi.  
 
Müzik Dinlerken ve Telefonda Konuşurken Kulak Üstü Kulaklık Konforu 
Ergonomik tasarımlı kafa bandı Nefes alabilen köpükler sayesinde uzun antrenmanlarda bile ekstra serinlik. IP55 sınıfı kulaklık. Su geçirmez. Toz ve tere dayanıklı. Mavi ve beyaz renkte LED ışıklı şarj göstergesi. Yıkanabilen kulak yastığı kılıfları. Daha berrak bir ses için eko önleyici dahili mikrofonlar. 
 
Philips A3206 Model Spor, Kablosuz Kulak İçi Kulaklıklar:
Siyah renk seçeneğiyle 2021’in 2. çeyreğinden itibaren raflarda olacak. Philips A3206 kablosuz kulaklıklar; uzun koşular, doğa yürüyüşleri ve spor salonlarında yapılan antrenman boyunca ekstra konfor, performans ve güvenlik için özel olarak üretildi. Ultra hafif, suya dayanıklı kulak içi kulaklıklar; Google ve Siri uygulamalarıyla uyumlu ve 10 saatlik kesintisiz çalma süresine sahip. 
 
 Üç farklı değiştirilebilen, rahat kanat ucu ve kulak kancası seçeneği, ekstra Kevlar malzeme güçlendirmesi, ışık yansıtıcı kablolarıyla karanlıkta da güvenli kullanım sağlıyor.  
 
Güvenli kullanım ve berrak ses 
13.6mm’lik neodimiyum akustik sürücüler Tek seferlik şarjla 10 saatlik çalma süresi Hafif olmasının yanında kaliteli ses ve bas kapasitesi Üç adet değiştirilebilir kanat ucu ve kulak kancasıyla kullanıcısına ekstra konfor IP57 sınıfı kulaklık. Su, ter ve toza dayanıklı.  
 
Ekstra Kullanım Kolaylığı 
Kevlar malzemeyle güçlendirilmiş yansıtıcı kablolar. Kulaklıkta bulunan üç tuşla kolay kullanım. Bluetooth cihazlarıyla otomatik eşleşme özelliği. Google Android ve Apple Siri uyumlu. Ses kontolü için kolay kullanımlı tuşlar. USB-C Şarjlı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area