Ads Area

Philips’ten akıllı tıraş makinesi

Philips 5000 Serisi, çığır açan bıçak teknolojisi ile her hareketle daha fazla kıl keserek güçlü bir tıraş sunar. 


Gelişmiş SkinIQ teknolojisiyle donatılmış bu tıraş makinesi, cilde karşı hassas ve güçlü tıraş sunarken cildinizin daha fazla rahat etmesi için kıl kalınlığınızı algılayıp uyum sağlar. 
 


Türkiye’de 90 yıldır kullanıcıları için en iyisini düşünen ve çözümleriyle her gün yaşamları iyileştiren Philips, 5000 serisi ile tarz sahibi erkeklerin sakal bakımına hassas ve güçlü bir çözüm sunuyor. 
 
Philips 5000 serisi her kullanımda güçlü performans sağlarken makinenizin esnek başlıkları yüz kıvrımlarınıza uyum gösterir, tarzınıza göre hassas ve etkili kesim imkânı sunar. 
 
SkinIQ teknolojisi zahmetsiz tıraş için sakalınıza uyum gösterecek şekilde tasarlanmıştır. 
 
Kolayca temizlenmesi için tek dokunuşla açılan ve ıslak, kuru, hatta duşun altında tıraş deneyimi sunan Philips 5000 serisi tamamen şarj edildiğinde 60 dakikaya kadar kablosuz tıraş özelliğiyle ön plana çıkıyor. 
 
Cilde karşı hassas, güçlü tıraş! 
Philips 5000 serisinin SteelPrecision bıçakları dakikada 90.000 kesme işlemi ile yakın tıraş yaparak her harekette daha fazla kıl keser. 
 
Akıllı güç sensörü saniyede 125 kez kıl yoğunluğunu okur, zahmetsiz ve hassas bir tıraş için kesme gücünü otomatik olarak ayarlar. 
 
Tam olarak esneyebilen ve 360° dönerek yüz kıvrımlarına uyum sağlayan başlıklar, optimum cilt teması ile eksiksiz ve rahat bir tıraş deneyimi sağlar. 
 
Tıraş başlıklarının yeni şekli hassasiyet için geliştirilmiştir. Ayrıca kılları daha etkili bir kesme konumuna getirecek şekilde tasarlanmıştır. 
 
 Philips 5000 serisi ıslak ve kuru tıraş imkânı, hassas düzeltici, led ekran, hızlı şarj ve cildinize karşı hassas, güçlü tıraş özellikleriyle erkek bakımının en önemli yardımcısı olmaya aday… 
 
Philips 5000 serisi S5585/35 ürünü, 999.99TL önerilen perakende fiyatı ile satışa sunuluyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area