Ads Area

Yemeksepeti ve GittiGidiyor da AppGallery ile Hep Kazan Kampanyasına katıldı

Android tabanlı tüm akıllı cep telefonu ve tabletlere yüklenebilen dünyanın en büyük üçüncü uygulama mağazası AppGallery, barındırdığı on binlerce yerli ve yabancı uygulama ile kullanıcılarına fayda sağlamaya devam ediyor. 
 

Bu indirim ve fırsatlardan yararlanabilmek için Huawei kimliği ile AppGallery üzerinden “AppGallery ile Hep Kazan” için hazırlanan uygulama listesinden kampanya süresi içerisinde 1 uygulama indirildiğinde Şanslı Çarkı çevirmek için 1 hak kazanılabilecek. 
 


Yemeksepeti ve GittiGidiyor’un da artık dahil olduğu kampanya kapsamında, Şanslı Çarkı çeviren kullanıcılar anında 7 hediyeden birini kazanıyorlar. 
 
Şanslı Çarkı çevirerek kazanılabilecek ödüller arasında tüm operatörlerde geçerli Günlük 500 MB internet paketi, Günlük 1 GB internet paketi, Haftalık 1 GB internet paketi, Haftalık 2 GB internet paketi, 100 TL değerinde Huawei Online Mağaza hediye çeki, Yemeksepeti’nden 20 TL’lik hediye kuponu ile GittiGidiyor’dan 30 TL’lik hediye kuponu da bulunuyor. 
 
 Bu hediyeler sonrasında kullanıcılar, kişisel bilgilerini doldurarak o hafta yapılan özel çekilişe katılma hakkı kazanıyorlar. 
 
Kullanıcılar her hafta, 5 adet Huawei MateBook D15, 25 adet Huawei Watch GT 2 ve büyük ödül olarak 1 adet Huawei Mate Xs ürünlerinden birini kazanma şansı yakalayacaklar. 
 
Milli Piyango tarafından yapılacak haftalık çekilişin kazananları, Ad, Soyad ve Şehir bilgileriyle birlikte, Birgün Gazetesi’nde yayınlanacak. 
 
Her bir kullanıcı anlık ödül kazanma hakkından haftada 1 kere, haftalık ürün çekilişinde ise haftalık 10 katılım hakkına sahip olacak. 
 
Tüm Android işletim sistemli cihazlara açık olan AppGallery uygulama mağazası, hepsi basit ve sorunsuz bir tarama deneyimi ile arama yapılabilen haber, sosyal medya, eğlence ve daha fazlasını içeren 18 kategoride uygulama bölümüne sahip. 
 
Kullanıcılar isterlerse Huawei’nin Petal Search uygulamasını indirip, tüm kaynaklardan aynı anda uygulama araması da yapabiliyorlar.

Ads Area